2737
2734

میخوایم تی وی رو بزنیم دیوار.نمیخوایم زیاد هزینه کنیم براش.نظرتون مثل این عکس کاغذ دیواری بزنیم پشتش خوب میشه یا ن.من خیلی دوست دارم.شوهرم میگه ن جالب نمیشه ی تیکه دیوار کاغذ دیواری بخوره.عکس دیوار رو هم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کلا اون یه تیکه دیوار رو میخواین کاغذ کنید؟؟؟ 

ببین اگر یه تیکه  دیوار رو میخواین کاغذکنید خیلی خوب میشه طرحای ساده ام استفاده کنید ن این برجسته ها و گل گلیا چون الان خونه های نئوکلاسیک و ساده خیلی شیکن . ولی اگر فقط میخواین پشت تلوزیونو کاغذ کنید اصلااا این اشتباهو انجام ندید

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

خوب نیست 

چرا میزو برده بالا

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

معمولا دیوار تی وی رو یکاری میکنن حالا یا رنگ متمایز یا سنگ انتیک یا کاغذ دیواری

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706