2737
2734
عنوان

اوووف ششششش😕😕😕

315 بازدید | 20 پست

ی دخترخاله دارم هرکاری من میکنم اونم میخواد انجام بده مثلا اگر فلان رژلب زدم فرداش همون رنگی میزنه یا اگه فلان شال پوشیدم فرداش همون رنگ میپوشه یا مثلا فلان لباس گل گلی پوشیدم فرداش ی لباس اون مدلی باید بپوشه حسوده چیکارش کنم اَه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چن سالتونه    

زهرا 2 ساله از تهران

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟
2738

دختر خاله ها ک خیلی باهم خوبن 

حالا بچه چند بار اسکی بره چیکارش داری قبولت داره تحسینت میکنه بده؟

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

عزیزم وقتی یه نفر بهت حسودی میکنه باید خوشحال باشی.چون این یعنی از نظر اون تو بهترینی😉

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706