2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منفی😐🎈

چرا اخه خوبه که بنظرم دوتا باهم‌بازی میکنن بیدارخوابی یکبار میکشی نه اینک بعد از چنسال راحتی باز یکی دیگ بیاری اذیت بشی

خدایامرسی بابت همه چیز😍

عالیه تجربشو دارم

نکه سختی نداره ولی فایده هاش خیلی بیشتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چرا اخه خوبه که بنظرم دوتا باهم‌بازی میکنن بیدارخوابی یکبار میکشی نه اینک بعد از چنسال راحتی باز یکی ...

اتفاقا اشتباه میکنی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

یه سوال بپرسم با اجازه تون ....

کسی که آی یو دی میزاره حتما باید هر ۶ ماه یک بار معاینه بره....

اگه همین که رفت معاینه شد سر جاش بود بعد یه هفته تکون خوردچی ؟؟؟؟

حامله میشه

💖💖خدایا شکر💖
نمیدونم  خواهرشوهرم دو تا پشت سرهم آورده خیلی با هم مچن ولی خودش بیچاره شده از دستشون

اره دوبچه باهم اوکی میشن ولی مامانه بیچاره میشه البته بزرگترم بشن درک بچه بزرگتره بیشتره حسودی اضافه میشه بهش

خدایامرسی بابت همه چیز😍

هم خوبی داره هم بدی

خوبیش هم سن بودن و باهم دوست شدنشه

بدیش اینه که نمیتونی از کودکی هر دوتاشون لذت ببری و مدام درگیر کاراشونی و خسته میشی و یهو بخودت میای میبینی دوتاشون بزرگ شدن و اصلا نفهمیدی چجوری

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

بنظر من بچهول کمبود بمحبت و صد در صد حس میکنه خواه ناخواه.دردسرا و اعصاب خوردیاشم که هیچی.من اصلا اعصابم نمیکشه اگه اراروم بودم شاییید.حاقل ۴ یا ۵ سال فاصله نظرمه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

حس خوبی دارم بهشون،  یبار با همسرم توی حرم امام رضا بودیم یه دختر پسر با فاصله حدود یه سال، پسره بزرگ تر بود، وای این دوتا اینقد بامزه بودن ما هنوزم عکساشون رو داریم، خدا حفظشون کنه هرجا ک باشن،

فقط نمیدونم چرا باباه خیلی بیشتر به دختره توجه میکرد، 😁😁😁 آخه پسره هم کوچولوبودا طفلی ، 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

اختلاف سنی بچه‌هام 2سال و 10ماهه

از اینکه تا چندماه دیگه همبازی خوبی واسه هم میشن راضیم.. ولی خب خودم یه وقتااااااایی کم میارم..مخصوصا از دست کوچیکه که دو دقیقه میخوابه و ده دقیقه نق میزنه و نمیذاره چشم رو هم بذارم 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

همه اونای که پشت سرهم میارن از این مزیتی که گفتی میگن اگه تصمیمت به دو تا آوردنه اره همینطوره ،بنظرم و از نظر دکتر فرهنگ حساسترین سالها شروع دوران جنینی تا پنج شش سالگیه منم که هدفم تحصیل و تحقیق هس تصمیم دارم پست سر هم باشن و شش سال دربست در اختیارشون باشم تا اینکه یازده سال بگی نگی بهشون برسم

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2706