2726
عنوان

مامان های با تجربه مهربون میشه بیاین لطفا 💞💞

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 26 پست
پس رنگش اصلا مهم نیست خودت موز بخور سیب بخور نعناع بخور، پدی لاکت هم خوبه بهش بدی

چشم ممنون از راهنماییت عزیزم نعناع برای اسهال موثره؟

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبلا یکبار الان ۴بار

زیاد نیست.برو داروخونه دارو بگیر.رنگش که مهم نیست.دکتر گفت رنگ مدفوع بچه به خوراک مادره.اگر غذای آهندار بخوره تیره میشه.اگر لبنیات بخوره روشن میشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چهار بار زیاد نیست اگه ادرار هم داره و خدای نکرده بیحال نیست  دوره درمانش و کامل کنید وبهتره به ...

خداروشکر حالش خوبه چشم حتما 

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2728
زیاد نیست.برو داروخونه دارو بگیر.رنگش که مهم نیست.دکتر گفت رنگ مدفوع بچه به خوراک مادره.اگر غذای آهن ...

خودم یک هفته پیش غذای محلی خوردم ک طبعش سرده و رنگش سبز ام از اونه متعجبم چرا اثرش از بین نمیره

اره دمنوش نعناع بخور نفخ شیرت می گیره

ممنون عزیزم

خودم یک هفته پیش غذای محلی خوردم ک طبعش سرده و رنگش سبز ام از اونه متعجبم چرا اثرش از بین نمیره

شاید بهش نساخته🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
شاید بهش نساخته🤔

حتما چون از اون موقع اینطور شد😑😑

بهش نبات داغ بده سردیشو بگیره.از دکتر داروخونه هم کمک بگیر.

چشم‌ممنون عزیزم