1874
1955

دخترم نزدیک پنج ماهشه یک هفته است معذرت میخوام اسهال داره رنگش سبزه علائم دیگه یا درد و دلپیچه نداره فقط اسهال

شربت کوتریکسول مصرف میکنه چند روزه ولی تاثیر نداره میترسم باز دکتر ببرم راهنماییم کنید لطفا

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

در روز چندبار دفع داره؟

به عقاید هم احترام بذاریم.بحث های بی ادبانه ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.💐مرگ بر بحثهای قومیتی ونژادپرستانه✊ همه جای ایران سرای من است❤❤❤
پدی لاکت واسه نی نی عالیه‌بهش روزی پنج قطره بده

ممنون چشم 

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
چند بار تو روز پوشکشو کثیف میکنه 

قبلا یکبار الان۴بار

1967
در روز چندبار دفع داره؟

قبلا یکبار الان ۴بار

اگر سبز سرما خورده دلش و پهلوش 

حوله داغ می زارم براش ولی اثر نداره

والا پسر منم اینطور بود خوذش هم خوب میشد تا علایم نگزان کننده ای نداره با این اوضاع نبرش دکتر خیلی ...

خداکنه زودتر خوب شه خیلی نگرانشم

8
پس رنگش اصلا مهم نیست خودت موز بخور سیب بخور نعناع بخور، پدی لاکت هم خوبه بهش بدی

چشم ممنون از راهنماییت عزیزم نعناع برای اسهال موثره؟

قبلا یکبار الان ۴بار

زیاد نیست.برو داروخونه دارو بگیر.رنگش که مهم نیست.دکتر گفت رنگ مدفوع بچه به خوراک مادره.اگر غذای آهندار بخوره تیره میشه.اگر لبنیات بخوره روشن میشه.

به عقاید هم احترام بذاریم.بحث های بی ادبانه ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.💐مرگ بر بحثهای قومیتی ونژادپرستانه✊ همه جای ایران سرای من است❤❤❤
چهار بار زیاد نیست اگه ادرار هم داره و خدای نکرده بیحال نیست  دوره درمانش و کامل کنید وبهتره به ...

خداروشکر حالش خوبه چشم حتما 

1718