2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون ماهیچه هات خسته شدن نیاز به پرتیین دارن

اگه حالا شما چربی و قند بخوری چاق میشی

منظورشون اینه که جذب اون موقع بالاتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

منظور برای عضله سازی هست

یعنی باید حواسمون باشه چی میخوریم

اگه بخواید چاق بشید یا لاغر بشید باید طبق اون بخورید

چون بدن سوخت و سازش بالا رفته و سریع تر جذب میشه

Dance me to the end of Love...
چون ماهیچه هات خسته شدن نیاز به پرتیین دارن اگه حالا شما چربی و قند بخوری چاق میشی منظورشون اینه ک ...

آهاآخه وقت ندارم که تنظیم کنم هم یک ساعت قبل و هم بعد جیزی نخورم.تا وقت میارم باید ورزش کنم.بخاطر اون میخواستم ببینم تاثیر منفی نذاره بدتر چاق شم؟

2738
منظور برای عضله سازی هست یعنی باید حواسمون باشه چی میخوریم اگه بخواید چاق بشید یا لاغر بشید باید ط ...

یعنی اگر بلافاصلهبعد ورزش تغذیه داشته باشممیتونه تاثیر عکس بذاره و چاق تربشم؟یا نه فقط تاثیرورزشو کمتر میکنه؟

آهاآخه وقت ندارم که تنظیم کنم هم یک ساعت قبل و هم بعد جیزی نخورم.تا وقت میارم باید ورزش کنم.بخاطر او ...

یه سری چیزای کم کالری و پروتیینی از قبل اماده کن برای بعد ورزشت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

به نظر چون گردش خون بیشتر میشه و مواد غذایی هم از طریق خون به اعضای بدن میرسه و جذب میشه بهتره اگر میخواهید لاغر بشین بعدش مواد چاق کننده نخورین

چون جذب با گردش خون بالا میره

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
یعنی اگر بلافاصلهبعد ورزش تغذیه داشته باشممیتونه تاثیر عکس بذاره و چاق تربشم؟یا نه فقط تاثیرورزشو کم ...

بستگی داره چی بخوری

اگر پروتئین بخوری عضله میسازی

ولی قند و چیزای چرب بخوری چاق میشی الکی

Dance me to the end of Love...