1711
1707
عنوان

همسر من وابسته خانوادم شده 🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 93 پست
خواهری چیزی نداری عاشقش شده باشه البته ببخشید😄😄😄😄

😂😂😂😂

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

منم از این کار همسرم متنفر بودم بدونه من میرفت خونه مادرم غذاشو میخورد بعد میومد خونه میگف من خوردم خودت تنها بخور 😤

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

1713
منم از این کار همسرم متنفر بودم بدونه من میرفت خونه مادرم غذاشو میخورد بعد میومد خونه میگف من خوردم ...

روزی چندبار با داداشم تماس تصویری میگیره ولی به من زنگ نمی زنه ایششس

خیلی رو مخه این کارش 

دقیقا..میگم چخبره مگ اونجامیگ حوصلم سرمیره..بابابام حرف ازقدیم ندیمامیزنن🥴

چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😍

به نظرم مشکوکه 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

دلیلش مشخص شد 😂

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1710
قضیه مشکوکه مراقب باش

مامان خودش وسواس شدیده ناراحت میشه از بیمارستان میره اونجا ولی خب نه اینکه هرشب بیاد اینجا 

خودمم مشکوک شدم البته قرنطینس میره تو اتاق درم میبنده 

کادر درمانه 

زشته بخدا ... اینا دیگه خیلی فامیل شدن باید یه فکری کرد 😐

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀
1436

شوهر منم خیلی خانوادمو دوست داره همش میگه بریم خونشون ولی شوهر تو واقعا مشکوکه که نمیاد شبا کنار تو باشه

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
شوهر منم خیلی خانوادمو دوست داره همش میگه بریم خونشون ولی شوهر تو واقعا مشکوکه که نمیاد شبا کنار تو ...

من اومدم خونه یکی ازش مراقبت کنم مریضه 

نمی شد بیاد اینجا ولی میشه برا خونشون که

1651