2726
عنوان

از وقتی شوهر کردم همش مریض ام...

2561 بازدید | 114 پست

از وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم همش مریضم یه روز سردرد یه روز سر گیجه یه روز درد معده یه روز دل درد یه روز زانو درد یه روز کمر درد ریزش شدید مو چشمام بدتر ضعیف شده کلیه هام دو بار درد گرفته حالا هم که قفسه سینه ام چند روز به شدتتتتت درد میکنه نمیتونم نفس بکشم همش کسلم حالم خوب نیست کم خونی شدید  پیدا کردم فقر آهن شدید کمبود ویتامین دی کمبود روی تیروئید گرفتم چرا

دلم خوش نیست هیچ حسی و کشش جنسی سمت همسرم ندارم انگار تو جهنمم حتی دلم نمیخواد ببوستم یا دستش بهم بخوره وقتایی که نیست حالم خوبه وقتی که هست آشوبم دلم برا خودم تنگ شده برا تفریحاتم برا رفت و آمدم برا خنده های از ته دلم برا شادی هام برا خود قبلیم تنگ شده دلم خودمو میخواد این من نیستم منی که عاشق کار هنری بودم عاشق آشپزی و تزیین سفره و ژله و دسر بودم دیگه دلم نمیخواد کاری کنم دست و دلم به هیچی نمیره خسته ام کلافه ام😭😭😭

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا عزیزم مگه چیکارت میکنه؟

خسته شدم از کاراش واقعا دیگه نمی کشم هرگز فکر نمی کردم این بلاهایی که تو یه سال سرم اومد تا آخر عمرم ببینم ولی تو سال اول دیدم

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
اخه چرا از ازدواجت راضی نیستی ؟؟؟

نه اصلا دلم میخواد برگردم عقب یا جدا بشم دلم نیست به این زندگی خسته ام 

نه اصلا دلم میخواد برگردم عقب یا جدا بشم دلم نیست به این زندگی خسته ام 

عزیزم خودت رو خودت کار کن

بالخره انتخابت بوده

میتونی همین کارایی که قبلا انجام میدادی الانم انجام بدی به خودت کمک کنی تا خوشحال بشی و راضی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
خسته شدم از کاراش واقعا دیگه نمی کشم هرگز فکر نمی کردم این بلاهایی که تو یه سال سرم اومد تا آخر عمرم ...

مثلا چیکار میکنه عزیزم همه مردا همینن فقط ماله تو نیست که خودتو سرگرم کن سعی کن قبول کنی که این زندگیته و دوسش داشته باش کم کم رفتارای اونم درست میشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706