2737
2734
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

827 بازدید | 37 پست

از سادگیم..از حماقتم..ازاینکه سریع گول میخورم..ازاینکه سریع همه چیو باور میکنم..ازاینکه همه بخاطر این موضوع هرچی دلشون خواست بهم میچسبونن و من بلد نیستم جواب بدم..از بی سرزبونیم...از خودم خسته شدم...ازاین خودخوریای همیشگی..😭😭😭😭

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

تو این دنیا سادع باشی باخت میدی فقط و ی تو سری خور میشی همین

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همع ی اینا رو قبلا بودم الان ک گرگ شدم بدتر حالم از خودم بهم میخوره خوش بحالت ک اینجوری 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
ای وای😢چی شده مگه

خونواده نامزدم..علی الخصوص مادرشوهرم...خیلی رک و بی فرهنگه..اذیتم میکنه...تاپیکای قبلیمو بخونی میشناسیش..از ریختو قیافم و اندامم تا جهیزیه ام همه چی اذیت میکنه

هیچوقت اینقد بد در مورد خودت حرف نزن

چرا نزنم خسته شدم...قرص اعصاب میخورم‌.همش دست و پام با ی توهین میلرزه...همش توسری خورم...جوابم بخوام بدم ی جواب به درد نخور و چرت و پرت

عب نداره مامانبزرگ منم اینطوریه با مامانم مهم اینه که تو با کاهش اعتماد بنفس زندگی خودتو خراب می کنی

اینو یادت باشه که هیچ چیز و هیچ کس از خودت مهم تر نیست پس بدون خودت زندگیتو میسازی،کاری کن که حرفای اون رو شوهرت اثر نذاره

عب نداره مامانبزرگ منم اینطوریه با مامانم مهم اینه که تو با کاهش اعتماد بنفس زندگی خودتو خراب می کنی ...

گذاشته..گذاشته تموم دعواهامون سر خونوادش بوده..

دیگه خسته شدم

2706