2410
2553
عنوان

کی میاد پای دردودلم بشینه💔😔

750 بازدید | 62 پست

من تقریبا ۱۰ماهه که زایمان کردم و بعد از زایمان اعصابم به شدت ضعیف شده به طوری که بعضی اوقات اصلا قابل کنترل نیست و سر هیچ و پوچ با شوهرم یا اطرافیانم دعوا میکنم و خودم هم بابت این موضوع خیلییییی ناراحتم همیشه اما واقعا بعضی اوقات دست خودم نیست امیدوارم لااقل شما درک کنین که چی میگم بعضی وقتا از عالم و آدم متنفر میشم حتی بچم نمیدونم شاید از علائم افسردگی بعد از زایمانه که چون محلش ندادم و دکتر نرفتم شدید تر شده😔

ادامش رو پست بعدی مینویسم که خسته نشین

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐

لایکا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

شوهر من دو روز درمیان شب کار هست ولی من چون ترس از تاریکی و تنهایی دارم نمیتونم شب ها تو خونمون تنها بمونم و میام خونه مامانم 

من گفتم که عصبانیتم دست خودم نیست گاهی وقتا یه کاری میکنم که خودم دلم نمیخواد و مشیمون میشم ولی وقتی من شب ها میرم خونه مامانم همیشه بهم زخم زبون میزنه و علنا بهم میگه ازت متنفربم و نیا اینجا و بمون خراب شده ی خودت در حالی که به خداوندی خدا قسم من حتی راصی نمیشم قند تو دل خواهر و مادرم آب شه ولی به دبیل افسردکی و عصبانیتی که دارم ناخواسته حرفی میزنم که مادرم به جای درک کردن بیرونم میکنه

دلم خیلی پره بچها امشب هم یکی از اون شبهاست

دلم شوهرمو میخواد تو بغلش زار بزنم😭😭😭😭

بنده خانوم آقای عشق هستم😍😍😍پیشاپیش از اینکه عضویتم رو تبریک نمیگی سپاسگزارم چون چن تا کاربری ترکوندم و پیشکسوتم😄😐
خب چرا دکتر نمیری؟؟

نمیدونم شاید برای اینکه وقتی ولسه خودم ندارم😔

منم افسردگی داشتم دکتر زنان یه قرص بهم داد اونو خوردم بهتر شدم کم کم... من به شدددت آدم تنبل و خوابالویی بودم.... الان یجور شده خودمم خودمو نمیشناسم میگم آفرین ک دارم با این وضعیت کنار میام

خب عشقم ناراحتی نداره،همین الان برو دکتر

ادامشو ببا بخون عزیرم

منم افسردگی داشتم دکتر زنان یه قرص بهم داد اونو خوردم بهتر شدم کم کم... من به شدددت آدم تنبل و خوابا ...

ادامش رو هم بخون لطفا

2706