2410
2553
عنوان

مراقبت پوست

50 بازدید | 4 پست

بچه ها من یه کرم ابرسان و یه کرم هم برا سفت کردن پوست صورتم میخوام که قیمت مناسبی هم داشته باشه.لطفا از تجربیاتتون بگین.حس میکنم صورتم افتاده شده😔😔۳۶ سالمه.

کامان با چربی میزنم

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بعضی آبرسان هابدون چربی هستن .من ازین نوعش که میزدم اصلا تغییری نمیکرد پوستم .الان مرطوب کننده ای که یه کم چربی داره میزنم خیلی سرحال شده پوستم قیمتش هم ۱۹ هزار تومن هستش

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2720

اگه خاستی عکسش رو میفرستم