2410
2553
عنوان

بچه دارشدن 😔😔

332 بازدید | 59 پست

خانما من چند سال بچه دار نمیشم مشکلم از شوهرم بعضی وقت ها فک میکنم بعد از نزدیکی چون زود حموم میرم واسه غسل نکنه واسه این اسپرم نمیمونه بچه دار نمیشم گاهی اوقات ی فک دیگه میکنم چی کنم شماها چی کردید زود بچه دار شدید ؟؟؟

دکتر رفتی ؟دعا کنید من این ماه باردار باشم ♥️🧡💋

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من شش ساله ازدواج کردم دوسال پیش خیییلی دلم بچه میخواست اما اوضاعمون خوب نبود شرایطمون جور نبود ...الان اوضاعمون بهتره شوهرم دیوونم کرده از بس بچه بچه میکنه ولی من احساس میکنم اصلا حوصلشو ندارم ...چجوری شماها بچه دوست دارین ؟ من احساس میکنم افسردگی گرفتم

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
من باردارم و از ته دلم برات دعا میکنم نی نی دار شی🥰🥰

چند سالته پشیمون نیستی؟

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
اقدام کردی؟ 😍😲😲

آره یکم علائم دارم 😂♥️

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
من شش ساله ازدواج کردم دوسال پیش خیییلی دلم بچه میخواست اما اوضاعمون خوب نبود شرایطمون جور نبود ...ا ...

بابا خو راهی هست که جلو همه هست براچی بچه نیارم فردا پس فردا کی میخوا به دادم برسه هرچندم بچه ها الان زیادی چنگی به دل نمیزنن ولی نمیشه که نداشت 

2706