2737
2739
عنوان

توروخدا اگه راه حلي دارين ممنون ميشم كمكم كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 78 پست
 باید اینجا چندتا مسئله به تفکیک پاسخ داده بشه ایا خواهر شما فردی اجتماعیه؟ایا ادمی هست که تومر ...

شاغله 

شركت خوبي كار ميكنه

رفت احمد زياد داره

مهموني ميره،مسافرت ميره، رستوران ميره

موقعيت اجتماعيش واقعا خوبه

خيليم به خودش ميرسه

همش ارايشگاه و خريد و ظاهرشم خيلي خوبه

يه دوست پسرم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره.. منم نمی دونم... گاهی میگم شاید بخت بستن واقعی باشه😞 ببخشید که می پرسم ولی فک نمی کنید یکی از ...

نه عزبزم 

اصلا

چون دوست پسرم نداره

ميگه همه پسرايي كه به من بخورن يا زن دارم يا دوست دختر فابريك دارن

پسراي بيخودي زيادن كه فقط واسه عشق و حال ميخوان كه من اصلا دوست ندارم

راستم ميگه

ميبينم ديگه خودم😔

شاغله  شركت خوبي كار ميكنه رفت احمد زياد داره مهموني ميره،مسافرت ميره، رستوران ميره موقعيت ...

شاید باید رو ارتباطش بادیگران تجدید نظر کنه همیشه بالبخند  با تمانینه  . ازته دلم امیدوارم بهترین مورد درحدو شان ایشون پیدا بشه شما نگران نباش

نميدونم والا جايي رو نميشناسم تو اطرافيانم انقد امار طلاق زياد شده كسي جرات نميكنه معرفي كنه 😔

ببین من یه دوستام موسسه تبیان ثبت نام کرد تو اینترنت بزن اسم طرحش همسان گزینی هست انگار یه مصاحبه حضوری هم داره ولی میگفت خیلی معتبره و خواستگارای خوبی هم براش فرستادند همه هم سنتی یعنی شماره خونشون میدند به خانواده ی پسر یا خود پسر حالا یه پیگیری کنید ضرر نداره توی شهرهای بزرگ هم این مدل معرفی ها جا افتاده

2738
نه عزبزم  اصلا چون دوست پسرم نداره ميگه همه پسرايي كه به من بخورن يا زن دارم يا دوست دختر فا ...

ببینید به نظرم رو خواستگار سنتی بیشتر میشه حساب کرد تا دوس پسر... چون خیلی از پسرها که دوست میشن در نهایت ازدواج نمی کنن... به نطرم مشکل اینجاست که خواهرتون رو خواستگارای سنتی حساب باز نمی کنن... و لابد پوشش و.. شون جوریه که زیاد سنتی پسند نیستن... به نظرم یه کم جاهایی بره و جوری بگرده که احتمال پیدا شدن خواستگار سنتی باشه شاید خوب باشه براش... 

من از این جهت گفتم که شاید ازدواج شما تاثیر گزاشته که دقیقا 4 ساله خواستگار نداره و دقیقا شما هم 4 ساله ازدواج کردی.. گفتم شاید مربوط زه هم باشه... 

خودش ميگه من هركاري واسه خودم ميكنم جواب نميگيرم شماها واسم يه كاري كنين امامزاده صالح نذر كردم ك ...

شاید بدتر از من خدانکرده جادو شده...

منکه بد جادو شدم بد...

باکلی محسنات  بله گفتم ب یکی....اما 8 ساله روز خوش ندیدم....هرکی بدونه شاخ درمیاره...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بله عزيزم حتما

اگردلت خواست برای امام زمان نذر کنی   (البته با اجازه ازاقا امام زمان)بگو ازمن خواستن که برای براورده شدن حاجت ام برای شمانذر کنم ولی ازشما میخوام کمک کنی ازخدا بخواهی مشکلم حل بشه ومن برای خانم رقیه خاتون  جشن بگیرم  وازخود خانم رقیه بخواه تا ازخدا بخواد مشکلتون حل بشه ودرعوض شما برای روزمیلادش یعنی ۱۸شعبان جشن مولودی بگیر خونتون .شک نکن که به خواسته ات میرسی .منم  نذرش کردم وبه خواسته ام رسیدم هرسال خونم جشن مفصل باشکوه می گیرم براش .

ببینید به نظرم رو خواستگار سنتی بیشتر میشه حساب کرد تا دوس پسر... چون خیلی از پسرها که دوست میشن در ...

نه عزيزم

مثلا ٣سال قبل يه خواستگار داشت

ولي منظور كليم آينه كه خواستگار خوب نداره

بعدم خودش ميگه من الان بخوام ازدواج كنم يكي بايد باشه كه من زندگيم از اينكه هست بره بالاتر سطحش

نه كه تو اين سن و با اين شرايطم تازه برم بدبختي بكشم

راستم ميگه خب

ببین من یه دوستام موسسه تبیان ثبت نام کرد تو اینترنت بزن اسم طرحش همسان گزینی هست انگار یه مصاحبه حض ...

راس میگی تبیان خوبه موافقم

همینطور پیج اقای شهاب مرادی....کلاس مجردها

پیج حاج اقا محمد برمایی ک برا ازدواجم موسسه داره

و اینکه ب معرفها بسپارن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706