2410
2553
عنوان

توروخدا اگه راه حلي دارين ممنون ميشم كمكم كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 78 پست
من اصلا اصراري ندارم خودش خيلي غصه ميخوره همش ميگه تو و دوستات كوچيكتر از منين ازدواج كردين من مو ...

اشتباه میکنه بخدا 

منم خیلی اصرار داشتم و حس تنهایی میکردم 

دقیقا یه ماه بعد عقدم جواب پذیرش بورسیه ای ک چند ماه منتظرش بودم اومد!خیلی افسوس خوردم 

خیلیا هم با همین اصرار ازدواج کردن و بدبخت شدن

خواهر شمام صبر کنه آخرش یه گزینه ی خوب ب تورش میخوره فقط باید ب خدا ایمان داشته باشه  

من اصلا اصراري ندارم خودش خيلي غصه ميخوره همش ميگه تو و دوستات كوچيكتر از منين ازدواج كردين من مو ...

بگو ازدواج یکی ازراهای خوشبختیه نه همش.بگو ادم خوب قسمتش خوبه واسه همینه که هرکسی خودشو لایق تو نمیدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاغله همه چیش خوبه مستقله .چرا ناراحتین قسمتش وقتش که شد میاد.بیچاره رو باترحم واینا نندازین توعج ...

بخدا من همش ميگم مجردي

راحتي

ازدواج هزارتا سختي داره

خانوادمم اصلا كسي تو فشار نميزاردش

اما خودش خيلي ناراحته

خيلي گريه ميكنه

شماره چند تا معرف پیدا کنید بسپارید بهشون اگه تهرانید دفتر ازدواج و موسسه تبیان هست برای معرفی کیس 

ولی اول و آخرش خدا باید بخواد ایشالله همین امسال یه ازدواج خوب بکنه

2456
بگو ازدواج یکی ازراهای خوشبختیه نه همش.بگو ادم خوب قسمتش خوبه واسه همینه که هرکسی خودشو لایق تو نمید ...

خيلي باهاش حرف ميزنم

اما همش ميگه تو نميفهمي

تو خودت ازدواج كردي منو نميفهمي

ميگه من يه دوست پسرم ندارم

راستم ميگه،پسر خوب اصلا نيست

با اينكه موقعيت خواهرم واقعا خوبه، تو اجتماعه

منظورم همین خانم هایی هستند که جوونا را به هم معرفی میکنند  خواهرت تا حالا خواستگار مناسب داشت ...

تا چندسال پيش خواستگار داشت

بدم نبودن،اما هركدوم رو يه ايرادي گرفت

يا اينكه يهويي نشد

اصلا غير قابل باوره

نميدونم متوجه ميشين يا نه

2714
منظورم همین خانم هایی هستند که جوونا را به هم معرفی میکنند  خواهرت تا حالا خواستگار مناسب داشت ...

نميشناسم من از اين خانما

ما خيلي خانواده مذهبي نيستيم اما ازدواج سنتي هم تو فاميله زياد داشتيم

تا چندسال پيش خواستگار داشت بدم نبودن،اما هركدوم رو يه ايرادي گرفت يا اينكه يهويي نشد اصلا غير قا ...

آره گلم متوجهم

کلا بعضی ها کار ازدواجشون گره میفته بهش بگو چله زیارت عاشورا آیت الله حقشناس برداره شتیدم خیلی مجربه

یعنی الان چند ساله اصلا خواستگار نداشته ؟شهر کوچیک هستید؟

من اصلا معرف اينا نميشناسم يعني چي؟

تونت دعای بخت گشایی سرچ کن خوبه.ولی کاش غصه نخوره مردم دلشونم بخاد همچسن دختری. گیر بیارن.بعدم یه مدت بهتره فکرشو از این چیزا ازاد کنه چون هرچی حسرت میخوره ارزوش ازش دورتر میشه.توهم تنهاش نذار پس خواهر به چه دردی میخوره

بهش بگو چهل روز دعایه نادعلی بخونه انشاالله بختش باز میشه 

خودش ميگه من هركاري واسه خودم ميكنم جواب نميگيرم

شماها واسم يه كاري كنين

امامزاده صالح نذر كردم

كمك مالي به بچه هاي سرطاني نذر كردم

سوره يس و زيارت عاشورا و صلوات

چله اينام گرفتيم اما اصلا تاثيري نداشته

تونت دعای بخت گشایی سرچ کن خوبه.ولی کاش غصه نخوره مردم دلشونم بخاد همچسن دختری. گیر بیارن.بعدم یه مد ...

توي نت معلوم نيست چي بياره

ما هم اهل دعا اينا نيستيم راستش

اعتقادي نداريم

2706