2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از بس دنبال کار اینترتی گشتم😩😩😩😫

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 59 پست
میتونی، اما واقعا به پنل دار ربطی نداره هرکی اومد سفارش رو بزن پولتو بگیر، تواگه کانالهای بد روهم بز ...

قیمت پنلو نگفتی ابجی

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
من هزینه آموزش نمیگیرم بابت هیچکدوم، دوتا پنل همه کاره هست با یه ربات ممبر فیک ارزون تراز پنلا هست 2 ...

الان بابت لاک و سین هم مشتری هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بابت لاک و سین هم مشتری هست؟

آره من یه مشت یم 200 هزار خرج کرد تا چالشو برد من مشتری دارم شمام بستگی به خودت داره کاراینترنتی تلاش میخواد

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
من هزینه آموزش نمیگیرم بابت هیچکدوم، دوتا پنل همه کاره هست با یه ربات ممبر فیک ارزون تراز پنلا هست 2 ...

اهان ممنون از وقتی که گذاشتی فردا دوباره هستی؟چ ساعتی

2731
اهان ممنون از وقتی که گذاشتی فردا دوباره هستی؟چ ساعتی

خواهش میکنم، من الان بیست روز بود نیومده بودم دیروز اومدم اینجا، کاری داشتی زیر تاپیک بنویس هرروز آنلاین بشم ج میدم 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
خواهش میکنم، من الان بیست روز بود نیومده بودم دیروز اومدم اینجا، کاری داشتی زیر تاپیک بنویس هرروز آن ...

اقا من میخام یاد بگیرم.

خنده بر لب میزنم تا کس نداند غم من وگرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت☺️

🥶😱😱😱😱😱😱😱

دوستان کار خانم نازنین خیلی مفید نیست

من خودم ثبت نام کردم و ۳۰ تو من هم دادم و کامل خودم تو کار بودم .

باید خیلی وقت بذارین و دعوت کردن افراد هم یک کار دیگه است که ۱۰ تومن پورسانت داره و اینجا داره انجام میشه😐😐😐

اگه واقعا توانایی وقت گذاشتن نسبتا خوبی دارین برین اگر نه اصلا چرته

صلوات برا منم بفرستین😊

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2738

عزیزم یه خانمی هست کال میوه خشک انجام میده فروش تویی تلگرام و اینستاگرام  از دوستانم هستن پورسانت فروش رو همون لحظه واریز میکنه براتون و معتبره و برند هانان کار میکنه. مال خودشونه. دوست داشتین بگین معرفیتون کنم باهاشون صحبت کنین❤ 

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
اقا من میخام یاد بگیرم.

درخواست دوستی بزن پی ام بده، لیست دوستام زیاده پیدا نمیکنم یاایدی تل بزار آبجی 

سلام.تورو خدا به منم بگین .واقعن به کار نیاز دارم

اگه خواستی درخواست دوستی بزن پیام بده یاایدی تل بزار 

عزیزم براپنل نرومعلوم نیس چی هس یه دفعه ازچاله درمیارتت میکنن توچاه

اره خودمم دو دل بودم بی خیال من اهل اینکارا نیستم اصلااینستا ندارم

2706