2410
2553

کلی علامت بارداری اما آزمایش خون بعداز۱۰روز منفی وزیر۱۰.................

دیگه‌موندم بخدا.......

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

عزیزم دقیقا شرایط منو داری 

امضاتم شرح حال منه

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هر ماه همینم..تلقینه بیشتر تا علایم

نه والا تلقینم نیس....

لک دوروز قبل پریود

سینه درد

گرفتگی رحم که تلقین نمیشه

حالا بقیه بماند

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2720
عزیزم دقیقا شرایط منو داری  امضاتم شرح حال منه

😐😐😐

من قبل ازمايش تمام علايم پريودي رو داشتم اما باردار بودم علايم دليل نميشه

همون...

😐😐😐

بخدا منم انتظار بچه رو میکشم خیلی تنهام خدایا کمکمون کن تولد امامزمان بهمون عیدی بده

بخدا منم مثل شما هرماه علایم دارم ولی تهش پری میشم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
2714
بخدا منم انتظار بچه رو میکشم خیلی تنهام خدایا کمکمون کن تولد امامزمان بهمون عیدی بده بخدا منم مثل ش ...

من خداروشکر یه پسر دارم که فرداتولدشه و۳سالش تموم میشه

ولی چون اولشم دیرباردارشدم با کلی دارو وآمپول وقرص این دفعه زودتراقدام کردم یعنی از۱۸ماهگی پسرم جلوگیری ندارم ماه های قبل همش۷روزعقب میفتاد وبعدش پریودمیشدم دقیق ولی این ماه ۱۲روزگذشته

من یه ماه علایم.داشتم همممه چی ولی پریود شدم ماه بعد هیچ علایمی نداشتم یه صب ازخواب پاشدم هنوز به تاریخ پریودمم دوروز مونده بود استفراغ,پشت استفراغ البته گلاب به روتون رفتم دکتر آزمایش نوشت گف بارداری

قرآن.هوندنی برای همتون دعامیکنم شمام دعا کنین.نی نی من سالم وصالح باشه