2726
عنوان

چیکار کنم شوهرم باهام حرف بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 42 پست
راست میگین بخدا من این تجربه رو خیلی دیر بدست اوردم چه سالهایی که همینطور لج کردم و قهر رو ادامه داد ...

ده بیست روز؟🤔 چطوری دوام آوردی.من سختمه

من نهایتش یه هفته بوده اونم من آشتی نمی کردم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی لج خرکی میکردم، تازگیا دیگه آدم شدم😄

من اینو فهمیدم هر چی بیشتر آدم کشش بده قهر رو واسه مرد عادی میشه و فکر میکنه جلو نیاد زن خودش آشتی میکنه بالاخره و این وسط مثلا داره کاری میکنه واسه زنش قهر کردن عادت نشه.اذیت بشه و ول کنه این روش رو

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
راست میگین بخدا من این تجربه رو خیلی دیر بدست اوردم چه سالهایی که همینطور لج کردم و قهر رو ادامه داد ...

من باهاش لج نمیکنم ولی دلم ازش میشکنه وقتی هم قهریم دوست دارم برم بپرم بغلش کنم ولی میگم چرا واسش مهم نبود دیشب ناراحت خوابیدم شایدم من غرور دارم ولی دوست دارم مثل دوتا ادم عاقل بشینیم باهم حرف بزنیم ایرادای همو بگیم و حل کنیم

اسی عزیزم تاپیک میزنی کجا میری؟ما وقت میذاریم برات پست میزاریم تجربیاتمون رو بهت میگی شاید بدردت بخو ...

نه عزیزم داشتم میخوندم نظراتتونو خیلی هم ممنونم دوستای گلم 

من چند بار دعوا کردم و قهر کردم اون طفلی خیلی وقتا تقصیری نداره من یه کم کم حوصله شدم. رفتم براش یه شاخه گل خریدم بهش دادم  با هم دوست شدیم اولش گفتم آگه تحویلم نگیره چی دلم میشکنه اما دل و به دریا زدم رفتم گرفتم. دیدم خیلی خوشحال شد. یه بارم یه دسته گل براش گرفتم. یه بارم دعوا کردیم فردا رفتم نانوایی گفتم سر راه براش گل بگیرم تا گل و برداشتم برم حساب کنم دیدم اونم تو گل فروشی برام گل گرفته بود  دو تامون شاخ در آوردیم. از محبت خارها گل میشود 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

شوهرمنم قبلااینجوری بودولی الان چون خودم گفتم هرناراحتی هم داشته باشیم نبایدقهرکنیم بایدحرف بزنیم یادگرفته، خودشم سکوت کنه من بعدازاینکه اروم شدم بهش میگم دلم ازت شکسته وناراحتم اونم زودعذرخواهی میکنه وقول میده دیگه تکرارنکنه خودت پیش قدم شوبزاریاد بگیره

عزیزم دلخور نشو این تفاوت زن و مرد هست

یه جا خوندم که خانوما موقع ناراحتی و دعوا دوست دارن حرف بزنن راجبش ولی مردها دوست دارن سکوت کنن

سعی کن کتاب بخونی راجب تفاوت زن و مرد اون موقع از دست هم ناراحت نمیشین و هم رو درک میکنید

موفق باشید😘