2737
2734
عنوان

یه کار اشتباهی کردم و ماجرا زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4173 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلم ترکی زیاد میبینی فک کنم. این دقیقا داستان فیلم کوزگونه که داره الان تو ماهواره پخش میشه خداشفات ...

به حق همین ماه شعبان و امام زمانی که تولدشه 

ماجرای زندگیم بود و من از شما نمیگذرم بایت توهمتی که بهم زدی

من اگر تعریف کردم برای ابن بود که تو دنیای واقعی نمیتونم و اینکه میخواستم سبک شم ولی شما حتی اگر شک هم کردی دلمو شکستی من بابت توهمتی که انقدر صریح زدی و دلی که شکستی به خدا میسپارمتون

اشکالی نداره خودتو عذاب نده 

همیشه شعبون یه بار رمضون 

حالا دو بارم یه رابطه ای بوده که بوده 

قرار نیست تا اخر عمر خودتو اذیت کنی 

اصلا نوش جونت شوهرت بی لیاقت بوده 

اگه با نظر من موافق نیستی ریپلای نکن ،چون وقت واسه جواب دادن به آدمای فضول ندارم 😷😷😷
2731
همه چی رو از ذهنت پاک کن اگرم طلاق گرفتی به اون مرده که باهاش بودی ازدواج نکن چون بعد ازدواج همیشه ا ...

دیگع حتی بخوانم نمیتونن چون حرام ابدی شدن بهم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
به حق همین ماه شعبان و امام زمانی که تولدشه  ماجرای زندگیم بود و من از شما نمیگذرم بایت توهمتی ...

عزیزدلم خواهری هیچ کس جای تو نیس ک حق قضاوت داشتع باشه اصلا شاید اگه منم جای تو بودم یا هر کدوم از کاربرام جای تو بود این خطا رو میکرد میدونم گناه کوچیکی نیس ولی اینم میدونم ک خدا توبه بزرگ ترین گناهارم میپذیره همین ک زود متوجه اشتباهت شدی همین ک دائم گریع میکنی پیش خدا این خودش یه نشونه مثبت از خانوم فاطمه زهرا کمک بخوا ک ضامت بشه پیش خدا تا خدا ببخشتت  ذکر استغفار زیاد بگو خدا بخشندس ناامید نشو ازش 😘

اصلا ازش بدم‌میاد  چون اون موقعیت و تنهایی من سو استفاده کرد من مشکلم اینه گناهی که کردم‌انقد ...

بخدا چون تو قلبت پاکه اینجور فکر میکنی خیلیا هستن با اینکه رابطشون با شوهرشون خوبه خیانت میکنن تو ی کمبود شدید داشتی و حالا که فهمیدی اشتباه کردی مطمئن مطمئن باش که خدا تو رو بخشیده اول از این مرد جدا شو بعدشم سعی کن سطح زندگیت رو روز به روز ببری بالا تر و حس گناهت رو کاملا پاک  کن شک نکن تو که توبه کردی و پاش وایسادی خدا هم تورو بخشیده و بعد از هر رنج و سختی قطعا ارامشی هست 

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 

21ـ «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

لَو عَمِلْتُمُ الخَطایا حتّی بَلَغَ الیَ السّماءِ ثُمَّ نَدِمتُم لَتابَ اللهُ عَلَیْكُم.

شما اگر آنقدر گناه کرده‌اید که تا به بلندی آسمان رسیده سپس از كردة خود پشیمان شدید خداوند توبة شما را می‌پذیرد. (لئالی‌الاخبار، ج 1، ص 364)

2738

همین ک گریه میکنی خودش یع نشونه اس واسع پذیرش توبه ات  گاهی وقتا ادم گناه میکنه اون گناه قلبشو از سنگ میکنه حتی یع قطره اشکم نمبتونه بریزه 

اللَّهُمَّ إِنَّ مَغْفِرَتَكَ أَرْجَى مِنْ عَمَلِي وَ إِنَّ رَحْمَتَكَ أَوْسَعُ مِنْ ذَنْبِي‏

خدايا البته به آمرزش تو بيشتر اميدوارم تا به عمل خود و البته رحمت تو وسيعتر از گناه من است

اللَّهُمَّ إِنْ كَانَ ذَنْبِي عِنْدَكَ عَظِيماً فَعَفْوُكَ أَعْظَمُ مِنْ ذَنْبِي‏

خدايا اگر چه گناه من نزد تو بزرگ است اما عفو و بخشش تو بزرگتر از گناه من است

اللَّهُمَّ إِنْ لَمْ أَكُنْ أَهْلاً أَنْ أَبْلُغَ رَحْمَتَكَ فَرَحْمَتُكَ أَهْلٌ أَنْ تَبْلُغَنِي وَ تَسَعَنِي‏

خدايا اگر من لايق آن نيستم كه رحمتت به من برسد رحمت و لطف تو لايق است كه به من رسا باشد و مرا فراگيرد

لِأَنَّهَا وَسِعَتْ كُلَّ شَيْ‏ءٍ بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ‏

زيرا همه چيز عالم را رحمتت فرا گرفته اى خداى ارحم الراحمين.

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
اللَّهُمَّ إِنَّ مَغْفِرَتَكَ أَرْجَى مِنْ عَمَلِي وَ إِنَّ رَحْمَتَكَ أَوْسَعُ مِنْ ذَنْبِي‏ خد ...

چه دعای قشنگی 

فقط اون آقا چقدر پست و حقیر بوده به جای اینکه شما رو راهنمایی کنه و به زندگی دوستش کمک کنه به سمت گناه راهنماییت کرده 

خدالعنتش کنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
دیگع حتی بخوانم نمیتونن چون حرام ابدی شدن بهم 

والله دیگه از اون چیزا سر در نمیارم البته الان هر کی هر کاری دوست داره می کنه البته که این خانم توبه کرده ولی کسایی که توبه نکردن هرکاری خواستن می کنن

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706