1711
1714

امشب لایو گزاشته بودن.که انگاری،یکی،از،قصد میخاسته این دوتا رو بندازه بجون هم..من که تفهمیدم چیبه چیه..دنیا کیه..کنجکاو شدم .کسی میدونه؟

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1718

وااا دنیا هم میحواد با همه باشه 

گروه قرمز:                   تاریخ شروع:۹۹/۱/۳۰.                      وزن شروع(۱۰۵). وزن فعلی(۱۰۳). (۱۰۲).   (۱۰۰.۲۰۰) (۱۰۰)                    وزن هدف(۵۸)  💝      💖          ❤                                      تایپک بامداد خمار:باکمک الهه جون و میناجونم😘💝  💞    
1665

دنیا جهانبخت حتما

کلا اینا مشکلی باهم ندارن باهمم فک نکنم زیاد باشن

همه کاراشون برا فالووره

یه جا عروسی گرفتن گفتن ازدواج کردیم بعد گفتن نه نکردیم ماهی یه بارم پویان خیانت میکنه مثلا که باز برا جذب فالووره

کلا فازشون نامشخصه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1709
نمیدونم والا اینا اصن راست و دروغشون نامشخصه

اخه رفته بود سونو میگفت اخرپویان کار خودشو کرد وحامله بود 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒