1711
1707
عنوان

نی نی سایت عربی+عکس

4114 بازدید | 59 پست

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713

نه بسته ام به کس دل           نه کسته بس ده من بل               به دوستم میگم: چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم ....              گوشیم برگشت بهم گف:عزیز میشه ی چن دقه از من بکشی بیرون؟؟؟بخدا ال سی دیم سوخت انقد تو اون چشمای چپت نگا کردم   آیا این درسته با صاحابش اینطوری برخورد کنه؟؟؟🖐🏻       
1710

اسمش هم نی نی سایته؟

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

عجیبه

از این که همه وجودم پر از خشم و نفرت از خودم بیزارم  .....کاش یه صبح که از خواب بیدار شدم ببینم زمان برگشته به پونزده سال پیش....حتما زندگیمو جور دیگری می‌ساختم 
8
اونا دیگه از خیانت نمیگن رسما از هوو حرف میزنن

big grin

پاتریک ۱۹ 

چیشده

نه بسته ام به کس دل           نه کسته بس ده من بل               به دوستم میگم: چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم ....              گوشیم برگشت بهم گف:عزیز میشه ی چن دقه از من بکشی بیرون؟؟؟بخدا ال سی دیم سوخت انقد تو اون چشمای چپت نگا کردم   آیا این درسته با صاحابش اینطوری برخورد کنه؟؟؟🖐🏻       
1712