2733
2734

پسرم خیلی بد غذاست انواع گوشت ها رو نمیخوره گوجه پیازدلمه بادنجون شلغم انواع کلم ...میوه هایی کدونهداشته باشه نمیخوره مگر اینکه دونش بیرون بیاریم  نمیخوره لبنایت ولی میخوره وزنش17 است سنش هم تازه میخواد 6 سالش بشه زدم توی نموداراورد 8درصداز پسرای همسن پسر من این وزن رو دارن و خیلی وزنش پایینه 

من نمیدونم چکار کنم 

خیلی ناراحتشم الانم حامله ام میترسم با ورود بچه ی جدید نتونم درست بهش برسم اینم بگم گوشت و اینا وقتی توی پیتزا باشه میخوره ولی چون میگن پنیرپیتزا زیادیش ضرر داره میترسم زیاد بهش بدم 

به امید روزای خوش ایرانم بسلامتی و خوشبختی خانوادم.....

سلام عزیزم بزرگ میشه خوب میشه الکی حرص نخور پسرخاله من دهه 80 هست 30 کیلوهه آزمایش و همه چی داده سالمه وزن ملاکت نباشه تنش سالمه خداروشکر کن نوه عمه من خوب چیزی میخوره ماشاءالله 9 سالشه 20 کیلوهه

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میوه ها رو بریز توی مخلوط کن

بذار توی جای بستنی های چوبی فریز یخ بزنه

یا مثل کافی شاپ توش یخ قاطی‌کن بریز تو لیوان خوشگل با نی بخوره

برای گوشت هم چرخ کن ادویه بزن قلقلی کن. ماکارونی بیتشر گوشت بریز. پیراشکی گوشت درست کن 

اینا رو دوست دارن بچه ها

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731

بهش مكملاي لازم مثل مولتي ويتامين و زينك و كلسيم رو بده زير نظر دكتر.شايدم كم خوني داره.بيشتر چرخكرده و مرغ استفاده كنيد بچه ها دوس دارن.ميوه هلم براش كمپوت كن.دسرم براش بپز

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

دختر من ۱۱ ماه و نیمه 

الان دوماهه ۱۰ کیلو و ۶۰۰ هست اصلا زیاد نمیشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
مغزیجات بذار دم دستش خصوصا بادوم. وسواسی نکن.   با کسی مقایسه اش نکن.  تحرکشو ببر بالا رو ...

تحرکش زیاده اصلا با کسی مقایسش نمیکنم محیطش شاده وقتی میخواد یه چی بخوره نوک زبونش میبره قیافش رو عوض میکنه انگار داره سم میخوره منم نگاهش نمیکنم ک نفهمه دارم نگاهش میکنم ولی خب حالم بد میشه با این اداهاش

بهش مكملاي لازم مثل مولتي ويتامين و زينك و كلسيم رو بده زير نظر دكتر.شايدم كم خوني داره.بيشتر چرخكرد ...

قبلا کم خونی داشته توی 2 سالگیش الان نمیدونم حالا با این وضع کرونا کجا میتونم ببرمش باید صبر کنم کرونا تموم بشه 

توی غذاهایی که میخوره سویق کودک بریز خیلیی خوبه

سیب زمینی اب پز خیلی چاق میکنه میتونی به شکلهای مختلف بهش بدی مثلا با شیر وکره وجعفری مخلوط کن شکل توپ درست کن بزار جلوش بخوره یا مثلا به جای میوه اب میوه یا میوه خشک بهش بده بخوره

میگی لبنیات دوس داره پس میتونی شیرموز واسش درست کنی بخوره چاق بشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
قبلا کم خونی داشته توی 2 سالگیش الان نمیدونم حالا با این وضع کرونا کجا میتونم ببرمش باید صبر کنم کرو ...

آره منم پسرم مشكوك به كمخوني بود ديگه ديدم نميتونم ببرم دكتر و آزمايش يه ذره قطره آهنشو بيشتر كردم و شيره انگور دادم يكم بهتر شده اشتهاش چيزايي كه قبلا نميخورد رو ميخوره خداروشكر اما عالي نشده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
توی غذاهایی که میخوره سویق کودک بریز خیلیی خوبه سیب زمینی اب پز خیلی چاق میکنه میتونی به شکلهای مخت ...

سیب زمینی خیلی دوست داره حالا سعی میکنم بیشتر سیب زمینی بدم بهش موز زیاد نمیخوره مخصوصا دیگه وقتی با شیر قاطی بشه  

2706