2726

من یه دوست پسر داشتم که لو رفت خیلی اتفاقای بد افتاد و خانوادم من و از همه چی محروم کردن یکی پیدا شد دوسم داشت اونم وقتی جریان و فهنید کشید بیرون  

الان زندگی دوستامو میبینم  عشق . ازدواج لو نرفتن هیچی ام نشد من حتی سر این جریان ی بخش سلامتیمم و زیبایمم از دست دادمو خانوادم الان خیلی بد شدن توی دانشگاهمم برام به پا گذاشتن و ...  دوستامو ادمای اینستا رو میبینم اذیت میشم  انگار عقده ای شدم و بگم رابطه ام با اون پسر در حد حرف بود و من دستشم نگرفتم ولی خانوادم بی اعتماد شدن داداشم خیلی اذیتم میکنه 

به کسی که خانواده ات ازشون حرف شنوی داره بگو که باهاشون صحبت کنه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😔متاسفم واسه این فرهنگمون چقدر ما خانما حقمون ضایع میشه حالا اگه داداشت دوس دختر داشت تشویقشم میک ...

آره بابا افتخارم میکردن به پسرشون

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

اشتباه کردی عزیزم وقتی میدونی خونوادت همچین اخلاقیاتی دارن نباید این کارو میکردی دوستات باشما فرق دارن چون خونوادشون باخونواده شما متفاوته.شاید مال اونا اندازه خونواده شما گیر نباشن

اول سعی کن اعتماد خونوادتو جلب کنی خیلی سخته میدونم . واینم میدونم تاابد تو ذهنشون باقی میمونه ولی نشین غصه بخور تفریحات  سالم داشته  باش تا بوقتش کسی ک لایقته بیاد

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
خدا نکنه عزیزم دعام کن خدا خیلی دوسم داره مطمعتم کمکم میکنه دعا کن عشق زندگیم وبرسونه بهم

انشالله قربونت برم میرسی خدابخاد اگر عشقتون دو طرفه باشع 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
اشتباه کردی عزیزم وقتی میدونی خونوادت همچین اخلاقیاتی دارن نباید این کارو میکردی دوستات باشما فرق دا ...

خانوادم زیاد گیرن نبودن من ادم بدی گیرم افتاد و ..... بد به خانوادم رسوندن به خاطر همینه و اینم بگم خانواده دوستم از من گیر ترن 

سعی کن  یه مدت تو جمع خانواده باشی ، تلفنی دیگه صحبت نکن، گوشی زیاد نگیر دستت، خلاصه رفت و آمد مشکوک نداشته باش که اعتمادشونو جلب کنی

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
2706