2726
عنوان

شما بودین بهش میگفتین..یا ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 148 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بین بخاطر سنت دیگ جای نداری ک بخوای ناز بیای، برو رک و راست بدون خجالت ب استاد بگو من خواستگار دارم اگر شما هم بمن علاقه داری بشم الله اگ نداری من الکی علافت نشم،

ما تو قوم خویشم یه مساله اینطوری داشتیم ک طرف برا دخترش خواستگار اومد مامانت رفت پیش پسر خاله گفت بگ تو دخترم میخای ب پات بشینه اگر هم نمیخای برم شوهرش بدم طرف هم گفته بود مبارکش باشه.

اگر هم بخوای مث من ساده گری  در بیاری و رودرواسی کنیو بخای با دعا و رازونیاز طرف و بخودت جذب کنی قید شوهر کردنو کلا بزن

2728
مطمعن ک نه چون چیزی نگفته ولی از رفتارش تو کلاس نیمه خصوصی متوجه شدم

عزیزم من زمان دانشجوییم ی استادداشتم خیلی توجه خاصی بهم داشت باهام شوخی زیادمیکرد ولی دلیلش علاقه نبود کلا ما دخترا همه چیو به منظور میگیریم

مطمعن ک نه چون چیزی نگفته ولی از رفتارش تو کلاس نیمه خصوصی متوجه شدم

همیشه یه سری چیزا هستش که اگه جنس مرد زودتر شروع کنه قشنگ تره،مثل همین بحث ازدواج،به نظرم تو چراغ سبز رو نشون بده ولی بقیشو بسپار به اون،ببین میاد یانه،راستی مردا اگه کسی و بخوان قطعا به رو میارن

آرامش محض فقط بغلت   
همیشه یه سری چیزا هستش که اگه جنس مرد زودتر شروع کنه قشنگ تره،مثل همین بحث ازدواج،به نظرم تو چراغ سب ...

اخه این فرصت برا من استثناس

وگرنه من هیچ وقت همچین کاری نکردم

استادمم خیلی خجالتی و با حیاس

واقعا؟؟ ینی مستقیم بگم؟؟

ببین من ده ساله متاهل شدم و به خاطر یه اشتباه یا شاید لجبازی هنوزززم دارم حسرتشو میخورم، اصلا شک نکن و برو بگو ک بهش علاقه داری اگر اونم حس تو رو داشت ک خیلیم عالی تگرم نداشت چیزی رو از دست ندادی و میری سمت پسرعمت. ولی بروووو بگووو نزار حسرتش برات بمونه نزار تو زندگیت مدام بگی ای کااااش گفته بودم بهش... تو میتونی.... و حتما نتیجه رو ب من بگو... 

اتفاقا نمیشناسم پسر عممو چون باهاش صمیمی نبودم

پس هر دوش زمان می‌بره که 🤔🤔 از چاله درنیای، خودتو بندازی تو چاه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706