2726

۳۵ و مجردم

اوضاع خونمون در حال متلاشی شدن

ب استادم علاقه دارم و فک کنم اونم از من خوشش میاد و خیلی فرد موقری هست

پسر عمم خواستگارمه و خواستگار دیگه ای ندارم و حسم نسبت بهش خنثی هستش

ولی استادم واقعا ب دلم نشسته

زمان برام خیلی مهمه بخاطر اتفاقات خونه

لطفا فقژ و فقط این سوال منو ج بدین:

آیا قبل آشنایی بیشتر و جواب دادن به پسر عمم بهتره علاقمو با استادم مطرح کنم 

یا نه؟؟؟

چون ممکنه بر حسب صلاح پسر عممه انتخاب کنم وگرنه واقعا بعد داغون شدن زندگیمون آواره میشم

لطفا جواب سوالمو با دلیل بگین

پسرعمت چون بیشترمیشناسیش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر میکنم استاد اگه از شما خوشش اومده باشه خودش میگه و از طرفی ممکنه از شما خوشش اومده باشه ولی با توجه به شرایط خانوادگیتون که میگید خاصه منصرف بشه و شما پسرعمت رو هم از دست بدی

پس درگیر مردی که چیزی نگفته نشو، دخترا خیلیاشون احترام یا محبت یا توجه استاد رو عشق تصور میکنن

به نظر من اگه مشخصه که استاد تمایل داره، باهاش مطرح کن، ولی با این تنگی وقت، آشنایی‌تون طول می‌کشه. پسرعمه خوبیش اینه که همدیگه رو میشناسین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
فکر میکنم استاد اگه از شما خوشش اومده باشه خودش میگه و از طرفی ممکنه از شما خوشش اومده باشه ولی با ت ...

بلهه،دخترا احساساتی هستن،هر توجهی که بشه از جنس مخالف،بنا بر عشق و علاقه میذارن،استاد هم که باید به دانشجو توجه داشته باشه

آرامش محض فقط بغلت   
2706