1711
1707

۳۵ و مجردم

اوضاع خونمون در حال متلاشی شدن

ب استادم علاقه دارم و فک کنم اونم از من خوشش میاد و خیلی فرد موقری هست

پسر عمم خواستگارمه و خواستگار دیگه ای ندارم و حسم نسبت بهش خنثی هستش

ولی استادم واقعا ب دلم نشسته

زمان برام خیلی مهمه بخاطر اتفاقات خونه

لطفا فقژ و فقط این سوال منو ج بدین:

آیا قبل آشنایی بیشتر و جواب دادن به پسر عمم بهتره علاقمو با استادم مطرح کنم 

یا نه؟؟؟

چون ممکنه بر حسب صلاح پسر عممه انتخاب کنم وگرنه واقعا بعد داغون شدن زندگیمون آواره میشم

لطفا جواب سوالمو با دلیل بگین

بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1713

فکر میکنم استاد اگه از شما خوشش اومده باشه خودش میگه و از طرفی ممکنه از شما خوشش اومده باشه ولی با توجه به شرایط خانوادگیتون که میگید خاصه منصرف بشه و شما پسرعمت رو هم از دست بدی

پس درگیر مردی که چیزی نگفته نشو، دخترا خیلیاشون احترام یا محبت یا توجه استاد رو عشق تصور میکنن

به نظر من اگه مشخصه که استاد تمایل داره، باهاش مطرح کن، ولی با این تنگی وقت، آشنایی‌تون طول می‌کشه. پسرعمه خوبیش اینه که همدیگه رو میشناسین

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
1665
فکر میکنم استاد اگه از شما خوشش اومده باشه خودش میگه و از طرفی ممکنه از شما خوشش اومده باشه ولی با ت ...

بلهه،دخترا احساساتی هستن،هر توجهی که بشه از جنس مخالف،بنا بر عشق و علاقه میذارن،استاد هم که باید به دانشجو توجه داشته باشه

آرامش محض فقط بغلت   
1436

بین بخاطر سنت دیگ جای نداری ک بخوای ناز بیای، برو رک و راست بدون خجالت ب استاد بگو من خواستگار دارم اگر شما هم بمن علاقه داری بشم الله اگ نداری من الکی علافت نشم،

ما تو قوم خویشم یه مساله اینطوری داشتیم ک طرف برا دخترش خواستگار اومد مامانت رفت پیش پسر خاله گفت بگ تو دخترم میخای ب پات بشینه اگر هم نمیخای برم شوهرش بدم طرف هم گفته بود مبارکش باشه.

اگر هم بخوای مث من ساده گری  در بیاری و رودرواسی کنیو بخای با دعا و رازونیاز طرف و بخودت جذب کنی قید شوهر کردنو کلا بزن

1712