2737
2734

بچه ها من بعد آنومالی تو بیست هفته یه روز حس کردم گوشه لباس زیرم همونجا که چسبیده به كشاله ران خیسه آب زلاله البته وسط لباس زیرم هم گلاب بروتون ترشح بود مث سفیده تخم مرغ رفتم دوباره سونو دادم گفت آب دور بچه خوبه از اون موقع من ترشحاتم به همین شکله مثل یه لکه ترشح دورش اندازه یه دایره آب زلال، تا این چند روز که بخاطر ترشح زیاد همش شلوار میپوشیدم مثلا داشتم ظرف میشستم یکدفعه ترشح میومد و اب زلال تا از كشاله رانم سرازیر میشد رفتم بهداشت گفت برو سونو اونجا گفت آب بچه طبیعیه دهانه رحم هم بسته هست یه ماما هم پدم رو دید گفت فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه، اما متخصص نرفتم برم هم فک نمیکنم تو این شهر کوچیک سواد کافی داشته باشه یا تجربه که برام تست امنیو شور بزاره نگرانم مامانم میگه چرا قبلا نميگفتی که اینجوری میشی، شما تجربه ای ندارید من خیلی نگرانم هم ترشح هست هم دورش آب زلال شفاف عصری دورش یه عالمه آب زلال بود 😞

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
منم هفته هفده هستم دقیقا مثل تو میشم

حالا چکار کنیم نگرانم زایشگاه گفته بود اگر بیاد معاینه اش میکنم منم اجازه ندادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم هفته هفده هستم دقیقا مثل تو میشم

اون آب زلاله چسبنده هم هست؟ برای من هست من همیشه كشاله رونم مرطوبه و چسبناک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا چکار کنیم نگرانم زایشگاه گفته بود اگر بیاد معاینه اش میکنم منم اجازه ندادم 

نمیدونم والا من که تا الآن میگفتم حتما طبیعه به دکترمم چیزی نگفتم ولی الآن تو گفتی نگران شدم

در دنیایی که میتونی هر کسی باشی،خودت باش😏😎کاربری مشترک دو نفره با تچکر
من ترشح دارم ولی این آبی که میگی نمیدونم چیه ولی وقتی رفتی سونو و گفته خوبه فکر نکنم جای نگرانی باشه ...

اخه میگن اگر نشتی  کیسه آب باشه سونو نمیفهمه، شوهر بيخيالم هم میگه چیزیت نیست منو نمیبره دکتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

نگران نباش.منم همینجوری میشم هفته ی ۳۰ هستم...

یه تستایی هست انجام میدن مخصوص اینه که مشخص مکنه ترشحاتت ماله کیسه ابه یانه.سریع معلوم میکنه.

تو زایشگاه ها انجام میدن...اگه سنوت گفته مشکل نداره نگران نباش

اون آب زلاله چسبنده هم هست؟ برای من هست من همیشه كشاله رونم مرطوبه و چسبناک 

منم همیشه کشاله رونم مرطوبه اون روز رفتم دکتر شرت پام بود یهو دیدم شرتم تموم خیسه و یه لکه سفید بزرگم وسطشه

در دنیایی که میتونی هر کسی باشی،خودت باش😏😎کاربری مشترک دو نفره با تچکر
منم همراه با ترشح یه مقدارم آب میاد هم ترشحه هم آب رو لباس زیرم 

نگاه مثل دوتا دایره تو همه؟ من اول اندازه یه سکه طلا ترشح سفید غلیظ دارم بعد دورش به اندازه به دایره بزرگتر آب زلال هست؟ تو هم اینجوری؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همیشه کشاله رونم مرطوبه اون روز رفتم دکتر شرت پام بود یهو دیدم شرتم تموم خیسه و یه لکه سفید بزرگ ...

مثل امروز من یه لکه سفید بود دورش تمام شرتم آب بود نگرانم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همراه با ترشح یه مقدارم آب میاد هم ترشحه هم آب رو لباس زیرم 

به دکتر گفتی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگاه مثل دوتا دایره تو همه؟ من اول اندازه یه سکه طلا ترشح سفید غلیظ دارم بعد دورش به اندازه به دایره ...

آره دقیقا همینطوریه چون غلظتش میمونه بالا آبش جذب لباس میشه منم همیشه میترسم 

خدایا...شکرت😍
2706