2737
2734

@نهال_بلا

😉😉😉😉😉

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

😂😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم امشب این نت هم داری بازی در میاره در کنار بازی و جینگولک دوستان عزیز😁😉😁😉😖😖😖😖😖

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
نازی اونجا چ ریپلای کرده بودی اومدم ببینم چ گفتی ترکیده بود

يادم نيست ك😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
😂😂😂😂

آقا من تا اومدم تاپیکو بخونم ترکید 

کی تاپیک زد درموردت ...چی شد 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
خدایی خودتون ترکانیدن با نازی  خوب شد یه قضیه ای شد وگرنه از بی حوصلگی میمردیم😂😂😂😂😂😂

ها والاا

آقا من تا اومدم تاپیکو بخونم ترکید  کی تاپیک زد درموردت ...چی شد

ديشب برام تاپيك مصاحبه زده بود خاله ريزه داشتن پشت سرم شكر ميخوردن بعضيا😅

2706