2733
2734
عنوان

کیا دلشون هوای حرم و زیارت کرده

176 بازدید | 36 پست

دلم بدجور هوای گوشه حرم کرده ای خدا ینی میشه بازم بریم 😭😭😭😭🙏

حرم امام رضا 

بین الحرمین 

حرم امام حسین و حضرت ابوالفضل (ع)

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

منم ب حرم نزدیکم ولی بخاطر کرونای لعنتی نمیتونم برم 😔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من. کی حرم باز میشه. من اولین جا ک برم حرمه. این چند روز هی میگم کاش حرم باز بود میرفتم. پوسیدم توو غربت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

شاهچراغ😞

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
منم ب حرم نزدیکم ولی بخاطر کرونای لعنتی نمیتونم برم 😔

از چه نعمتایی محروم شدیم ای خدا چقد ناشکریم😭

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2738
از چه نعمتایی محروم شدیم ای خدا چقد ناشکریم😭

واقعا😭

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من همیشه فردا عازم جمکران بودم خیلی دلم گرفته

ما ۳ سال پشت سرهم اربعین کربلا بودیم وای اگه امسال نشه من دق میکنم از همین الان غصم گرفته😔😔

5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

من بعد از 10سال پارسال رفتم و واقعا خوشحالم 

خیلی دلم میخواد الانم اونجا بودم و یکم از دلگیریم کم میشد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
5تاصلوات فرستادم برا ی حاجت روایی شما 

ممنونم عزیزم ان شالله حاجت رواشین

پارسال من وشوهرم خواهرم وخوهرزاده ام نیمه شعبان قم بودیم

آخی توقم گم شده بودیم میخواستیم بریم کوچه باغ پنبه6ساعت ازبس خیابونهاشلوغ بوددنبال این کوچه میگشتیم

جالب بودکه فقط5دقیقه تاحرم حضرت معصومه(س )فاصله داشت ومااون همه گشتیم

چه خوب بود

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706