2733
2734
عنوان

حالم بده میشه بیایین

205 بازدید | 15 پست

دلم واسه عشقم تنگ شده نزدیک 7 ماهه ندیدمش امشب حیلی حالم بده عکساشو از چشم نمیره 

الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همدردیم  منتها من شوهرمه  ۲ ماهه ندیدمش

😢😔😔😔

الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله الله
2738

منم چند ماهه ندیدمش کی بشه بغلش کنم😔

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
چی شده عزیزم چرا اخه

از هم دوریم اون زاهدانه من گنبد امشب تصویری دیدمش خیلی ناراحت بود الان با گریه باهم خداحافظی کردیم😔

منم 9 ماهه از شوهرم دورم

کلی دلم تنگ شده اما کیه ک ب داد دل تنگم برسه😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
الهی بمیرم برا دلتون.میگذره ایشالله.خوشبخت باشید

سخته این 7 ماه واسم خیلی سخت گذشت الانم کرونای لعنتی همرو دیوونه کرده

2706