2737
2734

گفتی لایکم کن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهر شوهرم.بهم پیام داد برو تو این پیج رای،بده تا برنده بشم...رفتم دیدم عکس،دخترمو گزاشته بدون اینکه به من بده.تو پیج عمومی...😐😐بهش،گفتم نزار من خودم عکس،نمیزارم هیچوقت...چشم و اینا میترسمـ  خیلی با خوبی،گفتم...بعدشم گفتم دیگه خیچوقت و هیچ کجا عکس،نزار....گفت باشه نمودی،منو شب،خوش.........خیلی،ناراحتم که انقدر پرو بازی درمیاره

2738
حقشه...دفعه دیگه یاد میگیره از مامان بابای بچه اجازه بگیره...توام خوب گفتی ..ولی دیگه حرفی به میون ن ...

اهان پس،خوب،گفتم؟ولی دلم خنک نشد دوست داشتم بگم باید اجازه میگرفتی،یکم تند برخور  میکردم...اما گفتم ناراجت نشه.....

اهان پس،خوب،گفتم؟ولی دلم خنک نشد دوست داشتم بگم باید اجازه میگرفتی،یکم تند برخور  میکردم...اما ...

تا همینجام فهمیده دیگه لازم نیست چیزی بگی...آره خوب گفتی همین که تو دلت نموند و حرفتو زدی خوبه...بنظرم نه زیاد گفتی نه کم 

اهان پس،خوب،گفتم؟ولی دلم خنک نشد دوست داشتم بگم باید اجازه میگرفتی،یکم تند برخور  میکردم...اما ...

کارش اشتباه بوده بهتون نگفته ولی بذار بحساب اینکه بهش علاقه داره دیگه چیزی نگو تا ادامه دارنشه اونم شاید فک نمیکرده شما ناراحت بشین

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
الان بهش،پی ام دادم از،غصه خابم نمیبره

بنظرمن دیگه ادامه نده ک کدورت بینتون پیش میاد