2726
عنوان

شپش سر

504 بازدید | 46 پست

بچه ها من همیار معلم یه مدرسه ای بودم دبستان پسرونه. ی زمانی فهمیدم که تو یه کلاس نزدیک سه چهار نفر دارن. من خیلی مراقبت کردم ولی آخر سر گرفتم. همون یه ماه پیش یا دو ماه پیش....دقیق یادم نیست. شامپو خریدم و زدم. یه بار بعدشم به خالم نشون دادم گفت خوبه دیگه چیزی نیست. هرچی هم باشه مرده اس چون راحت جدا میشه. دیروز دوباره خالم موهامو دید گفت خیلییییییی کم جلوی موهامه. پشت سرمم نیست. الان دوباره شامپو زدم. روبالشیمم عوض کنم اونوقت پتوم هست. اونو چیکارش کنم؟

چند روز بزرام یه گوشه از بین میره؟

الان تازه حواسم نبود از حموم اومد اومده ام حوله امو بکشم رو سرم. تماس کوچیک داشت ولی یهو حواسم جمع شد برش داشتم. کلاه حموممو گرفتم موهامو پیچیدم. بازم حواسم نبود با کلاه سرمو گزاشتم رو بالش. به نظرتون بازم گرفتم؟

فرشای خونه هم باید ضدعفونی شه؟ چطوری ضدعفونی کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شامپوت چیه؟شامپو لندان بزن بعد شونه چوبی ریز بکش موهاتو زودمیره

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2728

باید تک تک جدا کنی

پتو و ملافه و بیا س هارو بزار داخل کیسه زباله سرشو گره بزن دو هفته بزار کنار تا مطمئن بشی پاک شده

بقیه وسائلی که استفاده میکنی توی آب بجوشان

همه ی تخم هارو هم بگو یکی برات جدا کنه یکی یکی😁

شامپو لیندالایس خیلی خوبه شونه مخصوص هم داره 

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

پتو رو اوتو کن 

چن روز بمونه هم نمیره

من هشت ماه اینا در گیر بودم انقد میشستم و اتو میکردم روانی شده بودم 

آخرش میدونی چجوری خلاص شدم 

نرم کننده یا شامپو میزدم با شونه شپش تو حموم نزدیک ده دقیقع اینا ریشه مو ب طرف نوک مو شونه میکردم 

بهترین روش اینه 

شامپوها هم عوارض دارن هم کارامد ندارن

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
منم گرفتم اینقد مواد زدم سرم زیر دوش میسوزه هنوز از بین نرفته موهامم خیلی بلنده دیوونه شدم 

دفعه اول شامپو زدم اینقد خارش نداشت. الان که شامپو زدم خیلیییییییییییییی خارش و سوزش پیدا کرده

پتو رو اوتو کن  چن روز بمونه هم نمیره من هشت ماه اینا در گیر بودم انقد میشستم و اتو میکردم رو ...

پتوم از این لایکوهاس. حتی تو ماشین خونه نمیشورم که پفش نخوابه میدم اتوشویی. الانم که همه جا بسته اس

2706