2733
2734

؟ممنون

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من زایمانم14ساعت طول کشید بچه دوم دوست دارم ولی به شدت میترسم اززایمان😧😧

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2738
اره ببخشید ولی گشاد نمیمونه یعنی؟

نه بابا عزیزم یعنی واژن انقدر نرم و انعطاف پذیر شده که احتیاجی به برش و بخیه نیست. و خودش جمع میشه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اها خداروشکر😑ترسیدم همونجوری بمونه

من فکرمیکردم زایمان طبیعی گشاد میکنه ولی تو ۲۲هفته ک دوقلوهامو طبیعی دفع کردم هرکدوم ۵۰۰ بودن و واقعاااا درد کشیدم ولی از اولشم تنگتر شده تازه بخیه هم نخوردم😶

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷