2737
2739

ادبیات عمومی:۴۰درصد عربی عمومی:۵۶درصد دین و زندگی ۸۳ درصد زبان:۱۱درصد ریاضی:۱۲درصد اقتصاد ۹۰ درصد ادبیات تخصصی ۶۳ درصد عربی تخصصی ۴۷ درصد تاریخ و جغرافیا ۸۰ درصد فلسفه و منطق ۲۸ درصد روانشناسی ۹۸ درصد انسانیم نظام قدیم هدفمم دبیری جامعه شناسیه😍

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

دقیق نمیدونم ولی فکر کنم بتونی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيدم قبولي راحته مهم مصاحبه هست 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

سن براشون مهمه

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
حتما میتونی عالیه درصدات😍🍉

😍😍😍وای مرسی انرژی مثبت 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2738

انصافابه حرف اوناییکه میگن ازدواج زود غلطه گوش نکن.موقعیت خوب همیشه پیش نمیاد.انشالله ک موفق باشی توکنکورتم

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
سن براشون مهمه

21سالمه 

2706