2737
2739
عنوان

فاز این جنس مذکر چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 55 پست
به نظرتون فاز پسری که برای ازدواج دارید همو میشناسید و تو پیاماش محبت امیز حرف میزنه اما خیلی کم بهت ...

از تلفن کردن شاید خوشش نمیاد یه جایی خوندم توی هر ادمی یه حسی قوی تر مثلا بعضیا شنوایی قوی تر به مواردی که میشنوم بیشتر اهمیت میدن. بعضیا بینایی. بعضیا حضوری راحت ترن باید بصری ارتباط بگیرن بعضیا نه اتفاقا نوشتاری تلفنی راحتترن

از تلفن کردن شاید خوشش نمیاد یه جایی خوندم توی هر ادمی یه حسی قوی تر مثلا بعضیا شنوایی قوی تر به موا ...

اتفاقا خیلی به این موضوع فکر کردم اما گاهی اوقات یک روز کامل هییچ پیامی هم نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اصلا نیومدم بگم خانوما اینجوری نیستن چرا همیشه دنبال حاشیه اید بحث من راجب اخلاق مرداس اسم زنیو م ...

عجبا  ...

بحث منم اینه وقتی خود ما زنا این مدلی هستیم چرا مردا نباشن؟  ما اینجوری باشیم اشکال نداره، مردا این مدلی باشن اشکال داره؟ واسه همین گفتم خودمونم اینجوری هستیم پس نمیشه از مردا خرده گرفت😏

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
خوبه که اعتراف میکنین.یک کدوم از شماها هم عین بقیه نباشه میشه اعتقاد پیدا کرد که شاید دنیا جای خوبی ...

یعنی نیستیم 

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 
الان بیشتر خونس .. چون کارشون تعطیله

والا من تو دوران آشنایی هستم و مثل خواستگار شما رفتار میکنم. چون واقعا از زیاد پیام دادن خسته میشم، هر چند از فرو مقابلم هم خیلی خوشم میاد 

2706