2733
2734
درسته زیرگروه ۱ ضریب نداره اما  روی رتبه کشوری تاثیر داره

بلخ ولی برا انتخاب رشته پیدا پزشکی و فرهنگیان‌تاثیر زمین‌از تراز کخ مهمه کم‌میشه ینی بازم بی تاثیره🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی یه درسم نباید حذف کرد چون وحشتناک رتبه جابه جا میشه بعد شما میخوایی سه تا حذف کنی اونم دو تا درس ...

پس سعی میکنم در حد توانم بخونم آخه من بقیه درسارو خوندم ولی این سه تارو نه 

تا کنکور هم چیزی نمونده

2731
بلخ ولی برا انتخاب رشته پیدا پزشکی و فرهنگیان‌تاثیر زمین‌از تراز کخ مهمه کم‌میشه ینی بازم بی تاثیره ..

اینی که شما میگین در صورتی درسته که فقط یک هدف داشته باشی مثلا بگی من فقط فرهنگیانو میخوام اما برای کسی که دنبال اینه که رتبش خوب بشه و بر اساس اون انتخاب رشته کنه زیاد درست نیس به نظرم.مثلا یکی میگه من بینایی سنجی میخوام خب این بستگی به رتبه کشوری هم داره که کجا قبول بشه

من خودم بر اساس رتبه م انتخاب کردم،راستشو بخواین

اینی که شما میگین در صورتی درسته که فقط یک هدف داشته باشی مثلا بگی من فقط فرهنگیانو میخوام اما برای ...

بازم خوندن زمین تو تجربی اشتباه هست

اول وقتش میده زیست ۵تا زیست بزنی به اندازه زمین جواب میده با صریب۱۲

میشه بدون زمین با زیست و شیمی رتبه خیلی خوبی آورد 🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
بازم خوندن زمین تو تجربی اشتباه هست اول وقتش میده زیست ۵تا زیست بزنی به اندازه زمین جواب میده با صر ...

عزیزم،چون ۹۰درصد بچه های تجربی زمین رو نمیخونن،جواب دادن زمین خیلییییی تاثیر داره رو رتبه.

حالا نه اینکه بخونی واسه درصد ۱۰۰ نه،در حد ۳۰ درصد جواب بدی

کمک خودشو میکنه

با احترام من زیاد با شما موافق نیستم،درسته میشه بدون زمین هم رتبه خوبی آورد،اما به نظرم باید تموم احتمالا رو درنظر گرفت.

این امکان وجود داره که مثلا سوالای شیمی سخت تر از حد انتظار باشه و شما درصدت کم بشه.

من فقط میگم احتیاط شرط عقله همین🤗🤗🤗

2738