2737
2734

منم همینطور بودم وای اینقد اذیت میشدم بچم نچرخیده بود پاهاش پایین بود اخرشم نچرخید 

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لگداش تو پهلوهامه ؛ چجوريه ؟ سفاليك يا بريچ ؟ 

بریچ بود...الان ک زایمان کردم ولی ی ماهه اخر اذیت بودم انگار تورحمم یا پهلوهام بود ی دفعه ک تکون میخورد میمردم ازدرد

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
بریچ بود...الان ک زایمان کردم ولی ی ماهه اخر اذیت بودم انگار تورحمم یا پهلوهام بود ی دفعه ک تکون میخ ...

امكان داره بريچ باشه ؟ بعد شما سزارين شدين ديگه آره ؟

2738
امكان داره بريچ باشه ؟ بعد شما سزارين شدين ديگه آره ؟

بله بریچه سرشم ک بالاس اذیتت نمیکنه بعضی وقتا من انگار تو حلقم بود وای

بله سزارین شدم

بله بریچه سرشم ک بالاس اذیتت نمیکنه بعضی وقتا من انگار تو حلقم بود وای بله سزارین شدم

من پشت قفسه سينمم خيلي درد ميكنه ؛ اگه پاهاش پايينه پس تكوناي تو پهلو كجاشه فرو ميكنه ؟