2737
2734

ببخشید من 2 ماه پیش عفونت گرفتم دکترداروداد ولی خوب نشدم ومیسوزم چندشب پیش رابطه داشتم خیلی پادرد دارم وازدیروز خونابه میبینم خطرناکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم پونه دم کن بخورواقعامعجزه میکنه مال عفونت روزی دوباربانبات بخور اگرمیتونی یک هفته رابطه نداشته باشی ازعسل استفاده کن من خودم اینجوری بودم ی دکترگیاهی بهم اینوگفت خوب شدم 

2738
الان تواین شرایط میترسم درضمن دکترم جواب نمیده تلفن 

زنگ بزن به این شماره هایی که دادن واسه ایام کرونایی . یا زنگ بزن بهداشت همون 4030 بگو میخوام با یه ماما صحبت کنم .

و خدایی که در این نزدیکیست 
سن؟ سابقه چن وقت عفونت؟ سابقه سرطان دهانه رحم در افراد در جه یک؟ حین نزدیکی درد؟

والا من حدود2 سال پری نمیشم آزمایش دادم معاینه کردن میگن یایسه نشدی ولی میلم خیلی کم شده پلیپ هم دارم مدام سونو میدم پارسال پاپ اسمیردادم 39سالم نزدیکان چیزی ندیدم ازسرطان خدانکرده 

یعنی شماهم سوزش داشتی وبعد ازرابطه خونریزی

اره عزیزم من کلاازم عفونت میومد کلابوی اندام جنسیم برگشته بودبعدرفتم دکترگیاهی بهم گفت اپلیکاتورازداروخانه بگیر باعسل خوب وطبیعی دوتاقاشق عسل باچهارتاقاشق اب بایدقاطی بشه بااپلیکاتورتزریق کن داخل واژن هم خاصیت ترمیم‌کنندگی داره هم رفع عفونت ممکنه دوشب اول خیلی بسوزه ولی بعدخوب میشه شب اینکاروانجام بده بعدش ده دقیقه پاهاتوبالانگه دار صبحم خودتوبشورفقط این یک هفته تاجایی که میشه لباس زیرنپوش

والا من حدود2 سال پری نمیشم آزمایش دادم معاینه کردن میگن یایسه نشدی ولی میلم خیلی کم شده پلیپ هم دار ...

فقط پاپ اسمیر 

هیچ راه دیگه ای نیس

اول معاینه بعد پاپ اسمیر

2706