2733
2734

این دعاها خیلی خوبه من میخونم

دعای مکنون جامع مولا علی

دعای عبرات فوق العادس

مناجات شعبانیه

دعای حجب

دعای نادعلی

دعای الا حتجاب

دعای صحیفه

دعای گنج العرش

دعای عشرات

دعای یتستشیر

حدیث کسا

دعای قاموس

دعای نور حضرت علی

دعای مجیر

دعای یستشیر

دعای معراج

حرز امام جواد

حرزحضرت زهرا

دعای کمیل

دعای جلیل الجبار

شماهم اگه دعای  غیر ازاینا میخونین بگین 

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

من مشلول زیاد میخونم وحاجت میگیرم و یس

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشلولم خوبه عزیزم یس هم عالیه

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
2738

جامعه كبيره 

زيارت عاشورا 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

واسه چشم زخم حرز امام جواد بخون عزیزم

من حدیث کساء ویاسین

عالیه عزیزم قبول باشه

2706