2737
2734
عنوان

توروخدادعاکنیدبچه دارشم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 28 پست
من الان چن ماهه بیخیالم ولی نمیشه

فقط که بیخیالی نیست که ، رحمت گرم نگه دار

بیخیالی تاثیر داره 

چون کسایی که مشکلی ندارن و زن و شوهر سال من 

معمولا به این علت ها بچه دار نمیشن

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

الهی خدا به هرکس آرزوی بچه داره فرزندسالم  صالح و خوشگلش بده به حق صاحب الزمان 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط که بیخیالی نیست که ، رحمت گرم نگه دار بیخیالی تاثیر داره  چون کسایی که مشکلی ندارن و زن و ...

من مشکل ندارم ولی قبلا رحمم گرم نگه داشتم نشد کلی راه امتحان کردم ولی دیگه خسته شدم ولش کرم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2728
من مشکل ندارم ولی قبلا رحمم گرم نگه داشتم نشد کلی راه امتحان کردم ولی دیگه خسته شدم ولش کرم

ان شاله که بچه دار میشی 

پیگیر باش حتما میشی

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ولی باورتون میشه دوتا از بارداریام با رازیانه بود.یعنی 40روز رازیانه میخوردم باردار میشدم.میخوایین شما هم امتحان کنین.حتی امپول هم میزدم نمیشد ولی با رازیانه شد.ولی نمیدونم چرا سقط میشن

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
2738
هههی امضام😢

الهی قربون دلتون برم من...الهی به حقد این روزای عزییز خدا بهتون میوه بهشتی بده...ازوقتی خودم مادرشدم دعای هرشبم شده که همه مادر بشن.

استرس نداشته باش و تحت نظر پزشک باش شک نکن باردارمیشی