2737
2734

حس ششمی باطله من قبول ندارم فقط باید برخدا توکل کرد و بس 

قبل از کرونا از تاپیک یه حس ششمی پرسیدم خواهرم عید عقد میکنه گفت اره 

در حالیکه بیماری کرونا اومد حتی برای خواهرم خواستگار نرف چه رسه به اینکه عقد کنه 

حس ششمی یه مشت حرف مفته فقط برای سرگرمیه

اقا من تو حس ششمیا شرکت کردم یکی‌میگه دوسال بعد یکی‌میکه قبل ماه رمضون یکی‌میگه بهار‌اینده عروسیته...یکی‌میگه همسرت کارمنده یکی‌میگه بقاله یکی میگه فلانه ...یکی‌میگه تو شهرخودت زندگی‌میکنی یکی‌میگه تو شهر دیگه 

کلا معلومه دروغه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بپرس

عزیزم میشه بگی حس میکنی من کی بچه دوممو حامله میشم؟

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
حس ششمی باطله من قبول ندارم فقط باید برخدا توکل کرد و بس  قبل از کرونا از تاپیک یه حس ششمی پرس ...

دقیقااااا خرافاته برامنم اینو گفتن قبل ماه رمضون عقد میکنم😂کو‌عقد کردم کرونا اومد

2731
2738
2706