2737
2734
عنوان

خانوما بورک درست کردم ب نظرتون خوب شدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2249 بازدید | 54 پست
اسفناج با پیاز داغ سرخ شده پوره سیب زمینی هویخ سرخ شده و چرخکرده و قارچ سرخکرده میذاریم لای خمیر های ...

عاشق اسفناج با پیاز داغم نوش جونتون

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دستور پختش لطفا🌷

چشم😍😍 مواد لازم:خمیر یوفکا؛ گوشت چرخکرده ؛شیر ؛سیب زمینی؛اسفناج ؛هویج؛ مرغ پخته شده 

طرز تهیه: مرغ رو اب پز میکنیم ریش ریش میکنیم میذاریم کنار سیب زمینی رو اب پز میکنیم له میکنیم میذاریم با شیر میپزه یه مقدار فلفل میزنیم تا مثل پوره سیب زمینی بشه و تو یه ظرف جدا میذاریم کنار اسفناج هارو با رب دبا پیاز داغ سرخ میکنیم اونارم میذاریم کنار ؛ هویجارم سرخ میکنیم اونارم میذاریم کنار یه مقدار کره آب میکنیم خمیر یوفکارو باز میکنیم تو یکی از خمیر ها یه مقدار کره مالی میکنیم تا بعد پخت خکیرامون ترد بشه بعد تو یکیشون مرغ میریزیم و مثل لقمه میپیچیمش تو یکی دیگش اسفناج میریزیم و میپیچیمش مثل لقمه تو یکی دیگش هویج و تو یکی دیگش سیب زمینی خلاقه این لقمه هارو کنار همدیگ میذاریم سه تا خمیر یوفکارو کنار همدیگ میذاریم روشونو کره مالی میکنیم و لقمه هارو میذاریم داخلش و بعد خمیر رو کاملا میپیچیم ب طوری ک همه لقمه های کوچیکتر توش حا بشه بعد با کره روشو کره مالی میکنیم بعدم زرده تخم مرغ رو روش میکشیم میذاریم داخل فر ۱۵ دقیقه میمونه بعد میاریم بیرون برش میزنیم 😋 خلاصه اگه بازم اشکالی داشتین بزنین تو یوتوب فیلمشو نگا کنین کاملا توضیح داذه

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2738
استارتر من برا امضات صلوات فرستادم  رشتت چیه و چن سالته منم ۲۳سالمه میخواستم کنکور زبان بدم دب ...

مرسی عزیزم😘😘 رشتم انسانیه نطام قدیمم ۲۱ سالمه امسال اخرین سالیه ک میتونم کنکور بدم 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
الان ملت سر سفره منتظر نشستند شما اومدی تاریک زدی با چه سسی ببرم ، آمو چهارتا سسه دیگه ببر بالاخره ب ...

خوردن دیگ داره تموم میشه😂 خو اولین بارم بود خودم درستش میکردم براخمون استرس داشتم

تو فیلم های ترکیه ای زیاد دیدم درست میکنن کرییییم تو مسلمون نیستی🤣🤣🤣

😁😁😁😁 

اسفناج با پیاز داغ سرخ شده پوره سیب زمینی هویخ سرخ شده و چرخکرده و قارچ سرخکرده میذاریم لای خمیر های ...

بيشتر توضيح بده

مرحله ب مرحله باجي

خواهشا دست از سر كاربري من بردارين ، جانيار و مامان janan سابق هستم
2706