2733
2734
عنوان

جراحی زیبایی بینی

215 بازدید | 21 پست

سلام دوستان برای جراحی بینی دکتر خوب که کارشو دیدین معرفی کنید .میگن تبریز ارومیه دکتراش تعریفی نداره بهتره تهران باشه لطفا بیایید یکم اطلاعات بدید و....مرسی تونستین عکسم بدین پیج دکتر و...

عشق من :دخترم و همسرم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان تو این وضعیت چطوری به این چیز ها فکر میکنی . عاشق روحیهات شدما .

چه ربطی داره عزیزم .من مشکل تنفسی دارم انحراف اینا چند ساله نشده عمل کنم همین الانم نمیخوام عمل کنم فعلا تصمیمشو دارم نشستم رو مبل  برا دکتر اینا تحقیق میکنم چیکار کنم تحقیق نکنم بشینم برا کرونا خودخوری کنم 😄

فقط میخوام دکتری که دیدید کارشو و...معرفی کنید چون تو پیج هاشون معلومه خوباشو گلچین میکنن میزارن .البته بازم پیج خوبم معرفی کنید مرسی 

دکتر پوستچی هم شیرازن هم تهران

از نزدیک کارشونو دیدم دوستم پیششون عمل کرده 

بیشتر کارشون نیمه فانتزیه 

واقعن خوشگلهdr.poostchi

اگر هم طبیعی میخاید دکتر محبی ک بلاگرایی مثل صدف بیوتی و سحر پیششون عمل چردن

2738
دکتر پوستچی هم شیرازن هم تهران از نزدیک کارشونو دیدم دوستم پیششون عمل کرده  بیشتر کارشون نیمه ...

مرسی باز دست شما درد نکنه اومدین یه جوابی دادین 

منم میخوام عمل کنم ولی چون میرم سرکار نمیشه

چقدر وقت میخواد ؟

با دوهفته همه چی طبیعی میشه؟

نمیخوام تو شرکت تابلو شم آخه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706