2726
عنوان

احتمال حاملگی

199 بازدید | 18 پست

بچه ها ما دوروز پیش در دخولی که با همسرم داشتم بدون پیشگیری بود و کمی اسپرم وارد بدنم شد در روز دوازدهم عادت ماهانه.بخاطر عوارض قرص اورژانسی نخوردم.چقدر احتمال حاملگی دارم

دیگه احتمالش هس

شانسیه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چجوری شد

مشکوک بودیم شوهرم گفت بخور گفتم نه عوارض داره حامله نیستم اگه هم باشم یک نی نی دیگر کلی اذیت  کردم و شوخی شوخی حامله شدم و پسرم الان چهار ماهش رو پام دارم تکونش  میدم  بخوابه😁😂😀

مشکوک بودیم شوهرم گفت بخور گفتم نه عوارض داره حامله نیستم اگه هم باشم یک نی نی دیگر کلی اذیت  ک ...

منم

گفتم بابا تازه مریضی هام مرتب شده و با قرص خرابش نکنم...حامله شدم😁

الان دخترم ۷سالشه

اما ازون به بعد مثل مرد اورژانسی خوردم

مشکوک بودیم شوهرم گفت بخور گفتم نه عوارض داره حامله نیستم اگه هم باشم یک نی نی دیگر کلی اذیت  ک ...

ای جانم.منم دیگه سپردم دست خدا .اگه بشه خوشحال میشم.ولی هنوز عروسی نگرفتم اما دوساله نامزدیم و خونه خودمونیم چون پدرشوهرم فوت کرد عروسی عقب افتاد

منم گفتم بابا تازه مریضی هام مرتب شده و با قرص خرابش نکنم...حامله شدم😁 الان دخترم ۷سالشه اما ...

وای دقیقا کاش من از تجربه شما استفاده کرده بودم گفتم تازه پریودیم  مرتب شده دیگر پریود نشدم 

2706