2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 برا دس گرمی خوبه منکه دفه اول درس کردم خامه رو ریختم رو کیک آبکی بود نمیدونستم باید هم بزنیم ...

والا توی بی کیکی گیر کردم 

بیرون هیچ جا باز نیس گیرمم نمیاد 

برا همین مجبور شدم خودم دست ب کار بشم😂😂

هنرام شکوفا شده توی کرونا

اره خیلی سنگین بود خیلی هم با همزن قاطی کردم

به تاپیک آخرم و اولم یه نگاه بنداز

اولین تاپیکم اولین کیکی که درست کردمه...سنگین شده

ولی آخرین تاپیکم ششمین کیکی که درست کردمه عاااالی شده

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹
2728
نون لواش پختی دیگه درسته پس میشه تو فر هم درست کرد آخه ما گاز شهری نداریم نمیتونم تو تابه درست کنم د ...

لواش بود آره تو فر نمیدونم بشه یا نه تازه میخام امتحان کنم

مادرشوهرم حیاط داره یه سینی بزرگ میزاره زیرش چوب آتیش میزنه و نون میپزه شوهرم توقع داره من رو گاز آشپزخونه مثل اون نون بپزم واقعا سخته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

کیک امشب من 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
قابلمه ای بوده کاملا مشخصه

اره عزیزم  تو قابلمه راحتترم 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2706