2726
عنوان

فردا شب که شب نیمه شعبان و شب برات،این دعا بخونید🍀🍀

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 39 پست
دوستان برای سفای مادرم وبراورده شدن حوایج منم هم دعاکنیدلطفا

ان شاالله و بحق نرجس خاتون مادر امام زمان(عج)بزودی زود مادرتون لباس عافیت بپوشن ،هفت با  به نیتشون حمد میخونم.خودتون هم الهی که با بهترین شکل ممکن و در زودترین زمان حاجتروابشید🍀🍀🍀🍀🍀🍀

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه منتظرا شب نیمه شعبان یه دعا از ته دل ازمن طلبشون. همشونو دعا میکنم🙏

فدات مهربون ،منو هم فراموش نکن....

التماس دعا،حاجتتون روا

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
فدات مهربون ،منو هم فراموش نکن.... التماس دعا،حاجتتون روا

حتما حتما دعا میکنم😘

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2728
ان شاالله که در زودترین زمان ممکن و به بهترین شکل و درجهت رضای خدا به خواستتون برسید عزیزم🌻🌻🌻

ان شاالله.

مرسی از دعای قشنگت

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
عزیزم تو تاپیک خودتون اسمم رو مینویسیم اسمم فائزس ممنون ک برا مادر شدنم دعا میکنید🌷

فائزه جان ممنون که اسمتو گفتی ،ان شاالله تا هر زمانی که یادم هست ،مطمئن باش دعا گوت هستم .

همین حالا صدبار  صلوات هدیه با آقا انام زمان میکنم به نیت بارداری بدون هر گونه مشکل و نقصی،واستون.

به امام رضا متوسل شید .

فائزه جان ممنون که اسمتو گفتی ،ان شاالله تا هر زمانی که یادم هست ،مطمئن باش دعا گوت هستم . همین حال ...

خیلی خیلی ممنونم

چقد شما خوبین

نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم

ان شاالله ب واسطه دعا شما مرغ آمین رو شونم بشینه و منم لذت مادر شدنو بچشم

خیلی ممنونم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
خیلی خیلی ممنونم چقد شما خوبین نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم ان شاالله ب واسطه دعا شما مرغ آمین رو ...

عزیزمی🍃🍃

ان شاالله که بواسطه و مدد ائمه و ملائک مقرب درگاه خداوند کریم ،بزودی خبر بارداریت بشنوم و اینکه به صحت و سلامت کامل،نینی بدنیا بیاد