2726
عنوان

چله عظیم قرن+عکس

14485 بازدید | 1100 پست

#استغاثه_جهانی_طلب_منجی‍ ‍ ‍‍ 

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه💙💛💖💜💚

🔹این روزا که زندگی سخت شده و مشکلات پشت سرهم بوجود میاد شاید متوجه شدید که ما به تنهایی نمیتویم از پس مشکلاتمون بر بیایم

🔹حضرت مهدی(عج) در زمان ما زندگی میکنند اما خیلی هامون مثل مردم کوفه سال61 ارزش اماممون رو یادمون رفته

🔹کاش بدونیم گشایش همه کارها به دست امام زمانمون هست

حالا برای "تعجیل" در فرج امام زمان چله ای برگزار شده و از شما دعوت میشه ان شاءالله همگی حاجت روابشید💚💜💖💛💙

💙لطفا هرکسی شرکت میکنه اعلام کنه

💛دوستدارم نظراتتون رو بدونم

💖کسایی هستند که به فضای مجازی دسترسی ندارند لطفا اونا رو هم خبر کنید

💜ممنون که به اعتقادات هم احترام میزارید

💚لطفا دوستانتون هم صدا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

دقیقا راس ساعت 10 یادم میره. ...ولی همیشه بعد نماز دعای الهی عظم البلا میخونم...برای سلامتی امام زمانم هم صلوات میفرستم...ان شاءالله که قبول حق واقع بشه ❤🌹

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

دوستان عزیز، لطفا این چله فقط نیتتون خالص ظهور و فرج مولامون باشه، هر چند فرج مولا حلال تمام مشکلات است ولی نیتهای دیگه رو مثل مشکلات شیعیان و ...قاطی نکنیم، خالص فقط ظهور حضرت

من این تبلیغو دیدم روی دیوار شهر ولی به خاطر عجله توجهی بهش نکردم . فکر نمیکردم توی کل کشور در موردش ...

عزیزم در کشور های دیگر هم این چله برگزار میشه💚💜💖💛💙

@مارالm   @فرانک20   @چمنگل   @جوجوییم   @میمونمت    

تو یه تاپیک دیگه گذاشته بودن ....اونجام گفتم منم هستم😊😊😊😊

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

فقط یه سوال؟؟؟

از فردا شروع میشه دیگه؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706