2726
عنوان

چله عظیم قرن+عکس

14485 بازدید | 1100 پست

#استغاثه_جهانی_طلب_منجی‍ ‍ ‍‍ 

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه💙💛💖💜💚

🔹این روزا که زندگی سخت شده و مشکلات پشت سرهم بوجود میاد شاید متوجه شدید که ما به تنهایی نمیتویم از پس مشکلاتمون بر بیایم

🔹حضرت مهدی(عج) در زمان ما زندگی میکنند اما خیلی هامون مثل مردم کوفه سال61 ارزش اماممون رو یادمون رفته

🔹کاش بدونیم گشایش همه کارها به دست امام زمانمون هست

حالا برای "تعجیل" در فرج امام زمان چله ای برگزار شده و از شما دعوت میشه ان شاءالله همگی حاجت روابشید💚💜💖💛💙

💙لطفا هرکسی شرکت میکنه اعلام کنه

💛دوستدارم نظراتتون رو بدونم

💖کسایی هستند که به فضای مجازی دسترسی ندارند لطفا اونا رو هم خبر کنید

💜ممنون که به اعتقادات هم احترام میزارید

💚لطفا دوستانتون هم صدا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

دقیقا راس ساعت 10 یادم میره. ...ولی همیشه بعد نماز دعای الهی عظم البلا میخونم...برای سلامتی امام زمانم هم صلوات میفرستم...ان شاءالله که قبول حق واقع بشه ❤🌹

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

دوستان عزیز، لطفا این چله فقط نیتتون خالص ظهور و فرج مولامون باشه، هر چند فرج مولا حلال تمام مشکلات است ولی نیتهای دیگه رو مثل مشکلات شیعیان و ...قاطی نکنیم، خالص فقط ظهور حضرت

من این تبلیغو دیدم روی دیوار شهر ولی به خاطر عجله توجهی بهش نکردم . فکر نمیکردم توی کل کشور در موردش ...

عزیزم در کشور های دیگر هم این چله برگزار میشه💚💜💖💛💙

@مارالm   @فرانک20   @چمنگل   @جوجوییم   @میمونمت    

تو یه تاپیک دیگه گذاشته بودن ....اونجام گفتم منم هستم😊😊😊😊

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

فقط یه سوال؟؟؟

از فردا شروع میشه دیگه؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706