1711
1707
عنوان

چله عظیم قرن+عکس

14283 بازدید | 1100 پست

#استغاثه_جهانی_طلب_منجی‍ ‍ ‍‍ 

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه💙💛💖💜💚

🔹این روزا که زندگی سخت شده و مشکلات پشت سرهم بوجود میاد شاید متوجه شدید که ما به تنهایی نمیتویم از پس مشکلاتمون بر بیایم

🔹حضرت مهدی(عج) در زمان ما زندگی میکنند اما خیلی هامون مثل مردم کوفه سال61 ارزش اماممون رو یادمون رفته

🔹کاش بدونیم گشایش همه کارها به دست امام زمانمون هست

حالا برای "تعجیل" در فرج امام زمان چله ای برگزار شده و از شما دعوت میشه ان شاءالله همگی حاجت روابشید💚💜💖💛💙

💙لطفا هرکسی شرکت میکنه اعلام کنه

💛دوستدارم نظراتتون رو بدونم

💖کسایی هستند که به فضای مجازی دسترسی ندارند لطفا اونا رو هم خبر کنید

💜ممنون که به اعتقادات هم احترام میزارید

💚لطفا دوستانتون هم صدا کنید

ممنونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

الهی عظم البلا رو بعد از اخبار 20 و 30 هر شب میده.یعنی تقریبا 9 شب

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم به خداست.تمام تلاشم رو میکنم تا دوباره باردار بشم و این دفعه نی نیم برام بمونه.برام دعا کنید.
1718

دقیقا راس ساعت 10 یادم میره. ...ولی همیشه بعد نماز دعای الهی عظم البلا میخونم...برای سلامتی امام زمانم هم صلوات میفرستم...ان شاءالله که قبول حق واقع بشه ❤🌹

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

دوستان عزیز، لطفا این چله فقط نیتتون خالص ظهور و فرج مولامون باشه، هر چند فرج مولا حلال تمام مشکلات است ولی نیتهای دیگه رو مثل مشکلات شیعیان و ...قاطی نکنیم، خالص فقط ظهور حضرت

من این تبلیغو دیدم روی دیوار شهر ولی به خاطر عجله توجهی بهش نکردم . فکر نمیکردم توی کل کشور در موردش ...

عزیزم در کشور های دیگر هم این چله برگزار میشه💚💜💖💛💙

1716
@مارالm   @فرانک20   @چمنگل   @جوجوییم   @میمونمت    

تو یه تاپیک دیگه گذاشته بودن ....اونجام گفتم منم هستم😊😊😊😊

دلم به خوابایی که میبینم خوشِ......هرشب به امید اینکه بیای تو خوابم چشام رو روهم میزارم.....ولی صُب که پامیشم میبینم نیومدی ناراحت میشم😢😢😢        💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛    شهید ابراهیم هادی داداشمه....منتظرم که بیاد تو خوابم و بهم بگه...  .

فقط یه سوال؟؟؟

از فردا شروع میشه دیگه؟؟؟؟

دلم به خوابایی که میبینم خوشِ......هرشب به امید اینکه بیای تو خوابم چشام رو روهم میزارم.....ولی صُب که پامیشم میبینم نیومدی ناراحت میشم😢😢😢        💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛    شهید ابراهیم هادی داداشمه....منتظرم که بیاد تو خوابم و بهم بگه...  .
1436
دقیقا راس ساعت 10 یادم میره. ...ولی همیشه بعد نماز دعای الهی عظم البلا میخونم...برای سلامتی امام زما ...

مرسی از لطفت گلم💚💜💖💛💙ان شاءالله که قبول باشه😍💞

دوستان عزیز، لطفا این چله فقط نیتتون خالص ظهور و فرج مولامون باشه، هر چند فرج مولا حلال تمام مشکلات ...

بله دوست عزیز💙💛💖💜💚البته این مشکلات به خاطر نبود امام زمان هست💞

1695