2726
عنوان

تهرانی بیاین

87 بازدید | 11 پست

یه سونوگرافی یا دکتر خوب زنان و زایمان اگه میشناسیم میشه بهم ادرسشو بدین ممنون میشم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خونتون كدوم سمت  بيمه ات به كدوم بيمارستانا ميخوره  اينا خيلى مهمه مثلا خونت اگه غرب سع ...

بیمه ندارم اونش مهم نیست میخوام فقط درمورد تاپیک قبلی متمعن شم هرجاهم باشه میرم فقط دکتر خوبی باشه که متمعن باشه حرفش

من يكى از دكتر زنانام كه پيشش ميرفتم استاد دانشگاه تهران بود و تخصص لاپراسكوپى داشت اون و يكى دو تا دكتر زناناى معتبر سونوى دكتر سعادت رو خيلى قبول داشتن

مطبش سعادت اباد هست

خود دكتر سعادت هم استاد دانشگاه ولى اقاست

دكتر زنانم سعى كن دنبال يكى كه تخصص باردارى پرخطر داره برى من اينجا تعريف حنطوش زاده رو شنيدم ولى خيلى سرش شلوغ يكى هم دكتر ريحانه پيرجانى

دكتراى معروف تهرانم 

ميترا مدرس گيلانى

اشرف معينى

اشرف ال ياسين 

زهره شاهوردى

يكى از دكترايى هم كه تو نى نى سايت خيلى تعريف ميكنن ليلا محمدى هست 

حالا تك تكشون رو تو سايت بگرد ببين نظر بچه ها چيه

من يكى از دكتر زنانام كه پيشش ميرفتم استاد دانشگاه تهران بود و تخصص لاپراسكوپى داشت اون و يكى دو تا ...

خیلی ممنون مرسی

بنظرم تو شرق تهران دکتر بزرگ زاده عالیه. واقعا هم خیلی مهربونه و هم با حوصله و هم از همه مهم تر خیلی خیلی با سواده. تو این روزای کرونایی هم انقدر محبت داره که جواب همه رو میده هم تو اینستا و هم واتس اپ. خدا خیرش بده واقعا. بنظرم باهاش مجازی مشورت بکن . الان تو این روزا هر چی کمتر بیرون بری بهتره. اگه گفت لازمه از نزدیک معاینه بشی اورژانسی برو دکتر. واقعا هم تشخیصاش و عمل کردنش عالیه. من 2 تا عمل پیشش انجام دادم

این شماره واتس اپ شونه: 09911616251

اینم آدرس اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده Dr_Bozorgzade

بنظرم تو شرق تهران دکتر بزرگ زاده عالیه. واقعا هم خیلی مهربونه و هم با حوصله و هم از همه مهم تر خیلی ...

ممنون عزیزم مرسی از لطفت ولی دیگه دیر شد 😞باید سقط کنم بچه رو