2733
2734
عنوان

سونو آن تی خواهشن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 36 پست
چه میدونم دکتر گفت 😢 آره میرم راستی تو کدوم شهری تهران دکتر خوب سراغ داری

شهلا جونم خواهرعزیزم.امشب خیلی تو فکرت بودم و ناراحت بودم حتی ب شوهرم گفتم...ی وقت خدای نکرده اتفاقی افتاد غصه نخوریا.خیلی خوشحال بودی البته امیدوارم دکتر اشتباه کرده باشه و اون چیزدیگه بوده یا کیست بوده.ولی بدون اگه تو ناراحت شی منم ناراحت میشم.خودت میدونی تمام لحظهای قبل بارداری و بعد بارداریت کنار هم باهم مشاوره میکردیم.اگه چیزی شد بدون قسمت نبوده.پس ی وقت خودت نبازی غصه بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهلا جونم خواهرعزیزم.امشب خیلی تو فکرت بودم و ناراحت بودم حتی ب شوهرم گفتم...ی وقت خدای نکرده اتفاقی ...

ببخشی ناراحت کردم آره گلم همیشه باهام بودی مرسی 

باشه گلم ناامید نمیشم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2731
ابجی من دوباره رفتم سونو همون حرف قبلیو گفتن بهم😔😔😭

اخه خیلی عجیبه.اوووج بدشانسیه ک مثلا ی بچه تشکیل شه قلبم داشته باشه ولی اعضا جوابش تو بدنش نباشه.خیلی نادره.مشکل ژنتیکی نداشتین؟یعنی بچه زندس و قلب داره؟

اخه خیلی عجیبه.اوووج بدشانسیه ک مثلا ی بچه تشکیل شه قلبم داشته باشه ولی اعضا جوابش تو بدنش نباشه.خیل ...

آره خیلی بد بچه خیلی اذیت میدونم درد میکشه 😢😢

گفت مشکله ژنتیکیه دیگه 

آره قلبش انوزم میزنه😞

آره خیلی بد بچه خیلی اذیت میدونم درد میکشه 😢😢 گفت مشکله ژنتیکیه دیگه  آره قلبش انوزم میزنه...

چطوری امکان داره ک قلب بزنه ولی بدن کامل تشکیل نشه.اینم از خلقت خداونده..وقتی چنین مشکلی داره مجبوری سقط کنی.دلت صاف بگیز امیدبخدا با تجویز پزشک اقدام ب سقط کن..چون طولانی شه خودت بیشتر اذیت میشی.هرچی زودتر اقدام کنی بهتره

2738
چطوری امکان داره ک قلب بزنه ولی بدن کامل تشکیل نشه.اینم از خلقت خداونده..وقتی چنین مشکلی داره مجبوری ...

بدنش تشکیل شده همه اعضای بدنش کامل تشکیل شده ولی عضله های شکمش تشکیل نشده پوست شکمش پاره شده روده و کبدو اومده بیرون😢

اقدام برای سقطو که از چهارشنبه که دوباره سونو دادم مشکلش دوباره تایید شد شروع کردیم امروزم رفتم که نامه بگیرم برای پزشکی قانونی که گفتن باید اینجا هم سونو بدم دادم گفتن یه نمونه گیری هست از جفت جنین چون تو بچه اولته فامیلم نیستی باید انجام بدی تا بعدن دوباره تو بارداریه بعدت این مشکل پیش نیاد منم قبول کردم گفتن گروه خونیت چیه من نمیتونستم دوباره یه آزمایش دادن برای گروه خونی فردا اونو میگیرم بعدشم میرم برای بستری برای نمونه گیری  تا ببینیم چی میشه کی مجوز میدن برای سقط قانونی

بدنش تشکیل شده همه اعضای بدنش کامل تشکیل شده ولی عضله های شکمش تشکیل نشده پوست شکمش پاره شده روده و ...

من نمیدونم کی درخواست سقط میدن..خیلی متاسفم..واقعا خدا نخواسته ک این بچه ب دنیا بیاد.خیلی شرایط سختی داری میدونم.امیدوارم دوباره ی بارداری سالمی داشته باشی.من شرایط سقط نامه پزشک قانونی نمیدونم.خدایا چرا این اتفاق افتاد.😔

من نمیدونم کی درخواست سقط میدن..خیلی متاسفم..واقعا خدا نخواسته ک این بچه ب دنیا بیاد.خیلی شرایط سختی ...

هی ممنون از دعات گلم بدبختی گیر کردم بدجور

هی ممنون از دعات گلم بدبختی گیر کردم بدجور

درکت میکنم.خدا بهت صبر بده و توان.اگه سقط شد.باید ازمایش ژنتیک بدین ک خدای نکرده بارداری بعدت ب سقط ختم نشه.انشالله ک موفق باشی و پرتوان

درکت میکنم.خدا بهت صبر بده و توان.اگه سقط شد.باید ازمایش ژنتیک بدین ک خدای نکرده بارداری بعدت ب سقط ...

قربونت گلم ممنون عزیزم در هر حالت چه بد چه خوب بازم خداروشکر 

دیروز از بیمارستان مرخص شدم سقط کردم آزمایش دادم 

چه میدونم دکتر گفت 😢 آره میرم راستی تو کدوم شهری تهران دکتر خوب سراغ داری

من تهرانی نیسام بتونم راهنماییت کنم ولی یه سونگرافی برو که تخصص جنین شناسی داشته باشه بزن تو نت تو نبوت دات ای ار یه دکتر خوب میدا کن مردم نظر دادن از اونجا متوجه میشی کدوم خوبه اول هم که رفتی مشکلت نگو ببین این دکتر هم متوجه میشه و دوباره میگه این مشکل هست یا نه

قربونت گلم ممنون عزیزم در هر حالت چه بد چه خوب بازم خداروشکر  دیروز از بیمارستان مرخص شدم سقط ...

سلام شهلا جون.حالت چطوره؟خدایی خیلی خودم برات ناراحت شدم.اصلا هروقت تو سایت میام ب یادت میفتم.کورتاژ شدی.اذیت نشدی؟

2706